Gyevocska Community Manager HU

• Member since Dec 9th 2007
Profile Hits
6,817
  • HU6 már megy. De szerintem ez szerveridőhöz van kötve és Codex Victorián 1-2 órával visszáb tart az idő.
    • Lehetséges, de így már tudjuk, hogy az is hamarosan online lesz :)
  • Valki megirhatná mikor lehet újra belepni
    • Ott felül van egy lista, amire rá tudsz kattintani, és láthatod a szerverek visszaállítási időpontját. Bár az csak támpont, mert úgy tűnik, hogy jelentős csúszásban vannak :(
    • Köszönöm, már nem bírom :d
    • A hu1 már online, a többit nem néztem még.
  • Nem.
    • Akkor jó, de már jó lenne ha menne
  • Van aki már be tud lépni?
  • Szia! Nem tudok belépni Codex Viktóriára tegnap este 6 óta. Ez is újra lesz indítva?
  • Hello. Én se tudok belépni az hu6-ra.
    Mi a gond? Vissza fogok tudni lépni?
    • Ja és a meglévő aranyommal mi lesz a hu6-on megmarad??
  • Szia akkor HU6-on minden account vissza fog állítódni?
  • Szia. S6ra én sem tudok bejelentkezni
    • Írtam erről közleményt a szerver információkhoz. Kérlek olvasd el.
    • Már olvastam
  • Üdv
    A kérdésem az őszi hux lessz? A második kérdés mikortól köszönöm előre is
    • Szia,
      Lesz. Néhány napon belül ki lesz írva az indulási idő.
      Üdv.
  • Üdv
    A marciusban megmaradt aranyamat,nem tudom atvinni,linkem nincs csak egy arany atvitele gombom.
    Elore is koszonom a segitseget.
    Sil3ntTeam
    • Szia,
      Kérlek az ügyfélszolgálatra írj ebben az ügyben, mert csak ott tudom intézni. A mail címet mindenképpen add meg, amire az utalási értesítés ment.
      Köszönöm.
      Üdv.
    • Koszi
  • Köszönöm szépen az intézkedést. És igyekszem kulturáltan írni de nagyon nehéz amikor ilyeneket írnak rólam.:( Én csak kulturáltan írnám le a véleményem. SŐT a GOLDosokhoz és baráti körükhöz hozzá se szólnék ha leakadnának végre rólam. De nem tetszik nekik , hogy a TT-n támadom őket. Nagy az arcúk és pont ezért kapják a támadásokat a TT-n. Viszont a többi magyart akár segítem is szívesen.:)
  • Szia Gyevocska. Jelentettem pár hozzászólást amikben én úgy gondolom,hogy sértegetés, mocskolódás, sőt becsületsértés is van mertengem homoszexuálisnak emlegetnek ami surolja a becsületsértés fogalmát.Örülnék ha ez ügyben intézkednél.
  • Mobil internet és/vagy optikai szálon lévő Digi szolgáltató miatt(?!) ts20.hu-n írja, hogy közös IP címen játszok valakivel, akit nem is ismerek. Ezt a hibát eddig nem dobta sok év alatt. Lehetséges ezt orvosolni?
    Hogy fusson neki így valaki a TT Finals-nak?
    iwannabeplay
    • Az IP cím egyezés általában mobilnet használata esetén fordul elő, mert a szolgáltató ugyanazt az IP címet osztja ki. Sajnos ezt nem tudjuk orvosolni :(
    • Ez elég szomorú.
  • Szia.
    Hol talalhatok magyar leirasu infokat a tt rol?
    Alapveto infok erdekelnenek.
    Mi a cel tt n.
    Mi a minimum elvaras hogy a dontobe is bejussak.
    Csak kerlek ne a forumot ird mert azt mar olvastam, es hat a jatekosok valos vagy velt gondjai serelmei, egymas bantasa, szidasa egyreszt nem erdekel, masreszt rajtam nem segit.
    Inkabb rombolo hatasu mintsem osztokelo a jatekra.
    Valaszod elore is koszonom.
    Norbi.
    • Szia,
      Küldj egy üzenetet játékon belül a Support-nak, és minden kérdésedre válaszolni fogunk.
      Üdv.
  • Hómap nekiugrunk mégegyszer, addig remélem jobb lesz a fórum:)
    • A beállításoknál mindenképpen nézd meg, hogy minden engedélyezve van-e nálad. Lehet csak az okozza a problémát.
  • De ide is leírhatom és te bemásolod...jó úgy?
  • Nem segített az sem, érdekes....
    • És más topikba sem tudsz írni?
    • Nem
    • Meg tudod oldani a problémát?
    • Az a baj, hogy nem találok semmi okot arra, hogy miért nem tudsz írni. Esetleg a beállításaidat nézd még át, de szólok, ha eszembe jut még valami megoldás.
  • Én is így gondoltam, de nincs ott az szerkesztősor, és az idézés történet sem jó:)
    • Abban a sorban, ahol a like/dislike gombok vannak, nincs idézőjel? Ha van, arra kell kattintani.
    • Nincs, és like, dislike sincs sehol.
    • Hm, ez érdekes. Esetleg süti-előzmény törlés? Hátha segít.
  • Szia. Hogy tudok írni a "vélemények a közösségünkről" fórumba?Valamiért nem megy.
    • Szia,
      A legalján van egy üres rész, ahol a szerkesztősort is látod. Oda írhatsz, aztán kattintasz a Submit gombra, azzal küldöd el.
      Ha idézni akarod valaki hozzászólását, akkor a hozzászólásánál kattints az idézőjelre, ekkor automatikusan megjelenik az idézendő szöveg, alá pedig tudod írni a sajátod.
  • Kedves Gyevocska! :) Ma keresgéltem a travinhoz köthető leirásokban blogokban, és ezt a "kis segéd eszközt" találtam. "https://addons.mozilla.org/hu/firefox/addon/traviantacticsbot/" . Nekem úgy tűnik mintha a szabályzat nem engedné a használatát, de lehet hogy tévedek. További szép napot. :)
    • Sokféle leírás készült a játékhoz, és nem mind hivatalos. Nem tudom hol találtad, de kétlem, hogy bármely hivatalos oldalon lenne ilyen. Ezen nagyon meglepődnék :)
  • Szia! Nagyon kényelmes a kereskedelmi útvonalak megsokszorozásának a lehetősége, köszönjük. Apró kis bug, ha beállítjuk őket és utána megváltoztatjuk a falunevünket, akkor megduplázza a kerutak számát. Tehát ha minden órában akarunk küldeni valamit akkor nem csak 24 utat, hanem 48-at állít be.
    • Szia,
      Köszönöm, hogy jelezted, továbbítani fogom.
      Üdv.
  • Szia. A gondom hogy nem tudok regisztrálni egy szerverre sem mert mindig azt irja ki hogy az e-mail címem használatban van. Válaszod előre is köszönöm.
    Üdv apache26
    • Szia,
      Ha freemail-ről próbálod, az nem fog menni, mert feketelistán van. Másik e-mail címet kell választanod.
      Üdv.
  • 1
  • Szia Gyevocska!
    Március 20-án tehát indul egy Pandora szerver? Ez magyar szerver lesz vagy vegyes?

A másik, hogy a jelenleg futó Pandorához képest 2x-es sebességű lesz? Azaz csak 100 napig tart?

Köszi a válaszodat előre is :)
    • Szia,
      Holnap teszem ki az adatokat róla. Magyar szerver lesz, kétszeres sebességű, és 5 néppel.
      Üdv.
  • Szia Gyevocska! Szeretnék közvetlen veled beszélni ha lehet, de nem látok semmilyen üzenet cím elérhetőséget. Az S1 játszom most Multisproli név alatt, ha van mód szeretnék egy kérdést feltenni és a jelenlegi MH-val nem vagyunk ez irányban megelégedve. Köszönettel!
    • Szia,
      Ha a címzettnek az admin-t írod, akkor én kapom meg.
      Üdv.
  • Szia!
    Van egy kis maradék aranyam, amit nem tudok átutalni, mert az "Arany átutalás" hivatkozás a Travian.com oldalra dob. Mi a teendő ebben az esetben?
    Válaszodat előre is köszönöm!
    • Írj üzenetet játékon belül, és add meg az e-mail címet, amire a link érkezett.
  • Szia!
    Egy technikai kérdésem lenne?
    Ha a testvéremmel egy gépről regisztrálunk egy szerverre, vagyis egy gépről két accot, de külön-külön viszünk, az jár bármilyen kövekezménnyel?
    Köszi előre is!
    • Nem, ha nem adjátok ki egymásnak a jelszavaitokat, és csak helyettesként léptek be a másikhoz. Ez természetesen nem jelenti azt, hogy valaki regisztrál két accountot, és a másikat helyettesként viszi. Mindkettőnek aktív játékosnak kell lennie.
    • Ertem, koszi
  • Szia!
    Part to Pandora játékban.
    Eltűnt a hősöm és 230 lovasom.
    Hőst otthon jelzi,a bal felső ikon,a gyülekező térről viszont eltűnt. Nincs a faluba..
    kalandozni sem tudom küldeni.A tulajdonságot, tudom változtatni.
    Élőrre is köszönöm!
    • Csinálok karbantartást, de az ilyen problémákat mindig játékon belül jelezd, mert gyorsabban tudunk reagálni.
      Köszi.
  • Tippelhetek a fórum játékon inkognitóban? :)
    • Nem, de miért is lenne arra szükség? :)
    • Huuu, ezt most nem mondanám el. :D
  • Szia, én sem kaptam meg a nyereményt a Paint-verseny után... Várható a napokban? Köszönöm!
    • Küldj egy üzenetet játékon belül. Címzett: admin
      Válaszüzenetben elküldöm a kupon kódot.
      Köszi.

tg_TL-DQ4_970x250_181126.jpg