Maranga28 Philosopher

• Member since Nov 10th 2013
  • Last Activity:
Profile Hits
1,278
We are testing a brand new User Interface, a new background and some other small changes on our PTRx3 gameworld! 🎨
📌 PTR is the acronym of Public Test Realm. PTRs are used to test patches before we release them to the public. Unlike standard game worlds, you’re one of the first people testing a new build which can often be unstable or otherwise non-functional. Accessing the PTR and reporting bugs is one of the biggest services you can provide ❤️

➡️ Join now ⬅️

✍️ ➡️ Give your feedback about the new User Interface
✍️ ➡️ Give your feedback about the new Backgrounds
  • Bugün otobüste çok güzel bir kız gördüm. Kıvrımları, belden oturtmalı pantolonu ile modayı takip ediyordu. Zevkliydi. Saçları uzun ve savruluyordu. Konuşmaya kararlıydım. Yanına yaklaştım, kulağına eğildim. Ve sırf sana benzediği için " her şeye like atma şu saçı da kes ebesini mumyaladığımın satanisti " dedim.
  • La yazıyorum mesaj göndermiyor :D Sen mesaj atsana bir
  • sa kolay gelsın s4 de bırlık olarakmı gecıceksınız bızden de gececek olanlar var olmazsa beraber oynayabılırız
    • Hocam vallaha bi arkadaşla tanıştım spectre wp grubuna girdim onlarlayım birlik olarak onlar galiba
    • ok benıde eklsenıze p gruuna 0541 633 0542
    • kanka bizim tüm kızlar toplandık grubu var. oraya ekliyeyim. 20 kız var, biz 2 sap takılırız.
  • s.aleyküm bursanın nilüfer ilçesinden kayapa tarafındayım
    • bende beşevler :D
    • yakınmışız ya yolun düşerse mudanya yolunda Goodyear bayii si var opetin orda beklerim.
    • umarım ama pek dışarı çıkmıyorum öğrenciyim malum sınava hazırlanıyorum :)
    • her zaman beklerim
    • tabi ki :)