Odin Community Manager TR

• Member since Aug 5th 2015
Profile Hits
8,735
  • kartopu etkinliğinden
    100 altın kazanmışım
    trx(speed)
    dizimci
    dönüş yapılacakmı ?
    • Merhaba, Ödülü özel mesaj ile gönderdik. Gönderilen kod ile oyuna aktarabilirsiniz.
  • Kartopu etkinligini trx3 ten katılarak 100 altın kazandım
    Hesabıma nezaman ve nasıl yüklenecek
    • Merhaba, Ödülü özel mesaj ile gönderdik. Gönderilen kod ile oyuna aktarabilirsiniz.
  • Merhaba ben kar topu etkinlikten 30 altın kazandım Benim hesaba ekleyebilirmisiniz. Nick Ragnar s4
  • Kartopu ödülü D14 ( 1x300 altın ) kazanmışım.
    Bu şans oyunu esnasında sadece tr1de oynuyordum o yüzden tr1'deki "gurogg" hesabımı yazmıştım. Yalnız tr4 serveri yeni açıldı ve oraya geçtim, rica etsem 300 altını TR4'teki "Gurog" hesabıma yükleyebilir misiniz?
  • Merhaba, öncelikle hem legendsten yazılanlara hem de kingdomstan yazılanlara bu kadar hızlı cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.
    Benim maruzatım Legendsteki TR4 serveri multihunterinin mesajları okumamasıdır. 2 gün önce multihuntere yazdığım mesaj 2 gündür okunmuyor. MH bu mesajları okumadıkça adamlar hile yaparak gelişmeye devam ediyorlar bir an önce mesajları okuması gerekiyor lütfen bu konuyla ilgilenin.
    • Hesap isminizi özelden benimle paylaşabilir misiniz? Mesajınıza en geç 24 saat içinde cevap verilmesi gerekiyor.
  • Yeni açılacak serverın tam olarak tarihi belli mi hocam?
    • Yakın zamanda duyurusunu forumda yapacağız. Takip edebilirsiniz.
  • Hocam kolay gelsin açılacak olan yeni yıla özel server zafer puanlımı yoksa wow kurmalımı olacak ?
    • Ayrıntıları en kısa zamanda paylaşacağız.
  • Kartopu Savaşı etkinliğiden 100 altın kazandım
    Server Travian Speed 3x
    Hesap İsmi: ROD Thorin
  • Kar topu savaşından 5 ekstra macera
    Server tr2 hesap metayiz
    • Merhaba, Ödül hesabınıza tanımlanmıştır.
  • Merhaba, Kar topu savaşından 5 ekstra macera server tr 2 IPatron hesabı. Teşekkürler
  • Merhaba, Kar topu savaşından 30 altın kazandım Hesabım yeni server4 CuTHiLL dir. tşkler.
  • Merhaba, Kar Topu Savaşında ödül olarak 5 ek macera kazandım. Hesabım server 3x de Eskici hesabıdır. Teşekkürler
  • Merhaba, Kar Topu Savaşında ödül olarak 5 ek macera kazandım. Hesabım server 2 de K.D.V hesabıdır. Ödülü ne zaman alabilirim ?? Teşekkürler
    • Tebrikler!

Ödülünüz hesabınıza tanımlanmıştır.
  • merhaba. 3 halk paint yarışmasında 1. oldum. öncelikle teşekkürler. 150 altının hesaba yatırma işlemini siz yapıyormuşsunuz. zamanını öğrenebilirmiyim. s2, ottoman_empire
    • Özel mesaj kutunuzu kontrol etmenizi rica ediyorum.
  • Merhabalar, 3 Halk Paint ödülünü ne zaman ve nasıl vereceksiniz acaba ?
    • Özel mesaj kutunuzu kontrol etmenizi rica ediyorum.
  • slmlar. 3 halk paint resim yarışması sonuçları 28 inde açıklanacaktı. ben mi bulamadım yoksa açıklanmadı mı?
    • Yarın gün içinde sonuçları açıklayacağız.
    • teşekkür ediyorum. sonuçları gördüm. kazandığımada sevindim. teşekkürler
  • selamlar , s2 forum sayfasındaki p6 birliğinin sayfasını kapatabilir miyiz. o birliği fes ettik . şimdiden teşekkürler.
    • Bu konuda moderatör arkadaşlarımızdan birine özel mesaj atabilirsiniz.
  • selamlar deneyseti isimli arkadaş uzun süredir forumdan banlı imiş huso16@gmail.com bu mailde iki isim kayıtlı imiş birini arkadaş kendi açmış diğerini ise forum moderotorü arkadaş açmış zannedersem buu yüzden ban yemiş rica etsem forumdaki bu banı kaldırmanız mümkün mü acaba . Şimdiden teşekkürler.
    • Merhaba, bahsettiğiniz deneyseti_tr isimli oyuncu banlı gözükmüyor. İki hesaba aynı mail yazılmış sanırım tek sorun bu? Eğer hesaplara girebiliyorsanız mailleri değiştirin. Böylece sorun çözülecektir. Lakin girişte bir sorun var ise buradan değil Odin'e özelden detaylı ve açık şekilde yazın :)
    • çok eski bir tarihte modoretorlerden pınar hanım deneyseti hesabı açtıktan sonra onun adına başka bir maille hesap açmış sanırsam. Hesaba girilemiyor maalesef. Deneyse'tine ait mail adresini alır size bildirirsem diğer maili silersiniz sanırım. yardımlarınız için teşekkürler.
  • sa reiz ben hesabımın şifresini defalarca sıfırlamama ragmen hala yanlış şifre diyor forumada yazamıyom napmalıyım sence
    • Merhaba,

Forum hesabınız mı oyun hesabınız mı? Özel mesajla ulaşırsanız daha detaylı yardımcı olabilirim.
  • bilet göndere bilir misin kardeşim final için
  • bilet etkinliği devam ediyormu ?
  • Hocam selamlar final için bilet varsa çok sevinirim
  • demin yaptığınız etkinlikten 1 bilet kazandım ancak bilet bana nasıl ulaşacak ? email forumdan mesaj vs.?
  • slm bilet rica etsem varmıdır. Saygılar
  • S1 in multihuter ı görevi mi bıraktı ? sabahtan beri mesaj atıyorum bakan yok
  • S5 te Dünden Beri Neden Hala Multihunter lar mesajlara cevap vermiyor
  • Hunlar’ın olduğu yeni bir sörvır ne Zaman açılıyor ?
    • Henüz bununla ilgili yeni bir bilgi yok maalesef.
  • Foruma arada uğruyormusunuz acaba ?
    • Ödüller duyurulduğu üzere özel mesaj ile ulaşan oyuncularımıza dağıtılmıştır.
    • Özel mesaj nasıl atılıyor acaba size bir mesaj attım attım ama oldu mu tam emin değilim
    • Size yanıt verdim. Altın kodunuzu mesaj ile gönderdim.
  • Buradan bu yazımı okuyan sayın Travian oyuncularına sesleniyorum. Eğer benim gibi düşünüyorsanız bunu belli edin. Bu oyunu hep beraber oynuyoruz. Herbirimizin fikirleri ayrı ayrı önemli. Bundan dolayı elimizden geleni yapalım. Saygılar.
    İyi oyunlar...
  • Sayın Travian yetkilileri bugün sabah sularında yapılan güncellemede savaş simülatörüne eklemiş olduğunuz ayrıntılı mekanikler takdire şayandır bundan dolayı siz Travian yetkililerini tüm oyuncular adına tebrik ederim. Ama raporlarda yapmış bulunduğunuz değişim Travianın halen dahi büyük bir kesim tarafından oynanıyor olmasına sebep olan özelliklerinden (sadelik, eşitlik, ayrıntılı istatistik vs.) sadelik özelliğini bozmaktadır. Eski savaş raporlarındaki basit grafikler daha açık olup bu yeni raporlardaki resim ve arka plandaki kremrengi doku raporların bu basit ve sade duruşunu gayet nahoş bir hale getirmektedir. Bu mevzu hakkında benim gibi düşünen önemli miktarda Travian oyuncusu bulunmaktadır. Hatta daha önceden ırkları temsil eden ve görevler menüsünün üstünde bulunan resimlerde de aynı durum söz konusudur.
    Sayın Travian yönetimi bu yazdıklarımı okurken boşa çaba harcadığımı düşünebilirsiniz. Değişmeyen tek şeyin değişim olduğunu söyleyerek geri de çevirebilirsiniz. Belki benim gibi düşünenlerin sadece bir azınlıktan ibaret olduğunu sizinse çoğunluğa itibar etmekle ve onları memnun etmekle mükellef olduğunuzu söyleyebilirsiniz. Ama burada devlet yönetmiyorsunuz. Dolayısıyla demokratik olmak zorunda da değilsiniz. Yapılan güncelleme oyun mekaniklerini kökünden değiştiren bir güncelleme de değil. Dolayısıyla raporlar ve görev menüsünün üstünde olan ırkları temsil eden karakterleri oyuncunun isteğinine bağlı bırakabilir, ayarlar menüsünden bunu istediğimiz şekilde ayarlamamıza imkan verebilir, hatta hali hazırdaki grafiklerden başka yeni grafiklerde ekleyebilirsiniz. (Klasik travian rapor grafikleri, animasyonlu grafikler vs.) Böylece ne geleneksel Travian oyuncularını ne de yenilikçi gürühu kırmadan oyuncuya daha çok değer veren yepyeni bir sistemle Travian'ı geleceğe taşıyabilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkürler...
    Tr5 oyuncusu:ÇETİNCEVİZ46
    HUN BİRLİKLERİ