Odin Community Manager TR

• Member since Aug 5th 2015
Profile Hits
10,951
  • Her yerde mi Türk’ün değeri yok kardeşim paramız Bile para etmiyor
  • Bir kaç gündür oyunda bir bozulma oldu. yağma listelerinde askerler devamlı saldırıda görünüyor. güncelleme yapıldıktan sonra oldu sanırım.
    • Bu konuda yardım merkezinden bize ulaşabilir misiniz?
  • Odin altın fiyatlarındaki artıştan gerçekten rahatsızız Türk parasını bu kadar değersiz kılmayın dolar euro aynı kalacak Türk parası neden artıyor kardeşim.. o zaman sadece yabancılar mı oynasın
    • Bu konudaki geri bildirimlerinizin tamamını oyun yönetimi ile paylaşıyorum.
  • Nihai Savaş – Üçüncü Bölüm: Gizli parşömen etkinliği kazananlarındanım. Ödülüm 50 altını alabilir miyim?
    Tx3 Patron
  • İyi günler

Forumda konu açamıyorum sanırım ya da ben bulamadım x.x.''Create a topic - Konu oluştur'' gibi bir buton gözükmüyor bende.
    • Merhaba,

Hesabınıza özel herhangi bir soruna rastlayamadım. Sorun devam ediyor mu?
  • Nihai Savaş – Üçüncü Bölüm: Gizli Parşömen bu yarışmaya cevap nereye gönderilecek yazamıyorum
  • Nihai Savaş – Üçüncü Bölüm: Gizli Parşömen - 3 başlı Gaulish Pagan Tanrısı Heykeli . sevgiler,
  • Nihai Savaş – Üçüncü Bölüm: Gizli parşömen etkinliğine cevap vermek istiyorum. Ama etkinliğin paylaşıldığı sayfada bi cevap verme bağlantısı/düğmesi yok. Nasıl cevap yazacağım?
  • Sa hocam operasyon raporkarimiz var 150 tane falan bu raporlari nasil koyabilirim? 5 tane ekleme olayi var birde her mesaj arasi 5 dk olmak zorurnlulugu var.
    • Merhaba,

Ancak sistemin bahsettiğiniz sınırları dahilinde ekleyebilirsiniz. Evet, maalesef zaman alacak bir süreç
  • @Odin sayın Coma'm oyundaki bir usulsüzlük nedeniyle sizi SV6 etiketledim ve sizden bilgilendirme rica ettim. Bu konuda daha ileri şekilde nerelere başvurabilirim.
  • odin merhaba
    Nihai Savaş – İkinci Bölüm – Bıçak Sırtı yarışmasında kazananlardan biriyim.

ödül miktarı 50 altın

ödülümü alabilirmiyim.
    • tr3 oyununda
      enes999 ismi ile oynuyorum.
  • Neden TL ile altın alamıyorum? Sadece Euro ile alımda hata görünmüyor.
    • Banka transferi ve ininal ödeme yöntemleri maalesef bir süredir servis dışı durumda.
  • Göklerin yuce krali Odin.. Saygilar sana . S4 te tılsimlarin cikmamasina anlam veremedik.?? Acil bakilmasini istiyoruz. Tesekurler
  • Merhaba , Shu 3. gün 50 altın ve Shu nihai kazanan 100 altın
    sunucu: TR6 , nick : Scoddax
    iyi akşamlar dilerim :)
    • Merhaba, Ödülü özel mesaj ile gönderdik. Gönderilen kod ile oyuna aktarabilirsiniz.
  • Merhaba shu 1. Gün etkinliği 50 altın
    X2 roa oyuncu ismi : Sarkık billur

Bu arada 3. Oyundaki verdiğiniz haritadaki puanları tek tek not edip yazdim ve sonucu 4230 buldum nasıl 4200 olduğunu halâ anlamış değilim..
    • Merhaba, Ödülü özel mesaj ile gönderdik. Gönderilen kod ile oyuna aktarabilirsiniz.
  • Shu - 2. gün etkinliği için yazıyorum. 50 altında kazadım da, server: S3 ve oyuncu ismi: Yuiçiro
    • teşekkür ederim
  • Merhabalar,
    Yarışmada 1. ve 3. günün cevapları açık ancak 2. güne cevap yazılamıyor, konu kapalı olarak görünüyor
    • Zannediyorum kısa süreli bir sorun yaşanmış olabilir çünkü o gün içerisinde diğer oyuncularımızın cevaplarını aldık. Buradan göz atabilirsiniz;
      wbb.forum.travian.com/index.ph…ostID=7540767#post7540767
    • Biliyorum cevap yazma ekranı açıktı mesajımı hazırladım göndere'e bastığımda yetkiniz yok dedi. Sonrasında her gün kontrol ettim ama mesaj yazma kapalıydı ve yarışma katılım süresi henüz sonlanmamıştı.
  • YARIŞAMDA İKİNCİ GÜNE CEVAP YAZAMIYORUZ AMA 3.GÜN CEVAP YAZMA AÇIK
  • Merhaba Nihai Savaş – İkinci Bölüm – Bıçak Sırtı oyunundan 50 altın kazandım
    Oynadığım Server: ts3.travian.com.tr Nickim: Trakian
    • Kodunuzu aldım
      Teşekkür ederim. ​
  • bu perşembe günkı path of pandora serveri için herkes kayıt olamıyor mu
    • Herkes kayıt olabiliyor. Bu konuda bir sorun mu yaşıyorsunuz?
  • nihai savaş ikinci bölüm biçak sirti
    ödül: 50 altin
    server :tr3
    nick: DRUMBEAT

tesekkurler
  • ODİN KARDEŞİM .. S4 DE TAHIL-30K TILSIM ÇIKTI DEDİNİZ ASKERLER YOLDA ..AÇILDI DEMİŞSİN, BEN NEDEN SAATLERDİR HESABA GİREMİYORUM ??
    İNŞALLAH AÇILDIĞINDA KÖYLERİM VE ASKERLERİM HASAR GÖRMEMİŞ OLUR
    • Bu konuda en hızlı yardımı destek ekibinden alabilirsiniz. Multihunter'a yada admin@travian.com.tr adresinden destek ekibine ulaşmanızı rica ediyorum.

Yaşanan sorunla ilgili ben de admine bilgi veriyor olacağım.
  • SEVGİLİ ODİN.. S4 DE HESAPLARIMIZA GİREMİYORUZ.. SORUN GİDERİLDİ DEDİĞİNİZ HALDE GİREMİYORUZ.. SİSTEM HATANIZ YÜZÜNDEN TILSIMLARA ÇIKTIK, GÜNLÜK YAĞMAMIZ İPTAL OLDU. ŞUAN BELKİDE DEPOLARIMIZ PATLIYOR. BELKİDE YIKIMA GELİNİYOR.. HESAPLARIMIZ NE ZAMAN AÇILACAK VE BUNUN TAZMİNATI OLACAK MI ??
    • Bu konuda en hızlı yardımı destek ekibinden alabilirsiniz. Multihunter'a yada admin@travian.com.tr adresinden destek ekibine ulaşmanızı rica ediyorum.

• pekala, teşekkürler.. fakat sorun sistemsel olsada, zaman ve madde kaybımız oldu.. kayıpların telafisini istemiyoruz ama bunu yaşayan oyuncular için en azından 20 altın vererek gönül alabilirdiniz. sonuçda üç haftada bir 1600 yada 3200 altın alan oyuncularız. 20 altında değiliz. bu sayede yönetimin yanımızda olduğunu görmek en doğal hakkımız olduğunu düşünüyorum..
  • Odin s4 normale döndü demişsiniz ben hesaba giremiyorum TANIMSIZ HATA veriyor

• Selamlar,
    "Nihai Savaş – İkinci Bölüm – Bıçak Sırtı" buna nasıl katılıyoruz nerden katılıyoruz?
  • ek tazminat 500 altın vereceğiz demişssiniz o altın da başka swye aktarıma dahil olucaktır inşallah?
    • Hayır maalesef bu 500 altın transfer edilebilme özelliğine sahip değil.
  • selamlar ben 5x de oynayan EdgarDaviDs hesabı.Bastıgım asker araştırmalarıma göre dunya rekoru olarak gozukmektedır. Travıan rekorlarına yazdırmam ıcın ne yapmam gerekıyor
    • Merhaba, Rapor linkini PM(özel mesaj) ile bana gönderebilir misiniz?
  • Bir sonraki 5x server açılma tarihi nedir? Programda var mı?
    • Merhaba, Henüz tarih hakında bir gelişme yok. Yakında Nisan takvimi açıklanacak. Oradan da takip edebilirsiniz.
  • Aynen tr3x yakin zamanda acilicakmi
    • Nisan ayında bekliyoruz 22marttan sonra nisan takvimi açıklanır
  • tr 3 x ne zaman başlayacak üstat