Odin Community Manager TR

• Member since Aug 5th 2015
Profile Hits
11,484
  • Nihai savas 5. Bölüm icin özel mesaj gonderdim ne zaman cevap gelir?
    • Keşke en azından bilgi verselerdi de işimize baksaydık.
    • Merhaba,

Ödül mesaj olarak gönderilmiştir.
  • Nihai Savaş: Beşinci Bölüm kazananlar listesi nerede ?
  • Sayın Odin, 5. bölüm kazananları ne zaman açıklanacak?
    • Merhaba,

Ödül mesaj olarak gönderilmiştir.
  • nasıl katılıyoruz
  • haziran ayı takvimine nerden ulaşabiliriz?
  • odin merhaba
    Nihai Savaş – Dördüncü Bölüm: Buluşma Etkinliğinin Kazananlardanım
    tr6 oyun dünyası
    kisaparmak adıyla
    • Özel mesaj ile gönderdik.
  • .
  • odin merhaba

Nihai Savaş – Üçüncü Bölüm: Gizli parşömen yarışmasında 50 altın kazananlardanım.
    tr3 oyun dünyasında oynuyorum.
    enes999 adıyla
  • Yazıyı silerseniz sevinirim etkinlikteki yazımı resmi yaptım
  • s1 forumundaki konular siliniyor hemde sebepsiz yere. Forumdaki yetki sahibi olarak bunu açıklayın yine bir duygusal moda mı denk geldik.

Ben veya rakibim foruma birliklerimizin raporlarını koymak için konu açacağız ama adı mod kendi sınırlarını bilmeyen biri gelip kaldıracak hiçbir açıklama yapmadan. 1 değil bir çok kere üstelik.
    Herkes yetkisini bilmeli biz oyuncu olarak sınırımızı sizler de yöneten olarak sorumluluk sınırlarınızı bilmelisiniz. Karşınızda 10-15 yaşında çocuklar yok dalga geçmeyin bizle görev tanımınız ne ise onu yapın lütfen.

Konularımızı geri getirmediğiniz taktirde yakında sadece kendinizin yönetip kendinizin yazdığı bir forumla baş başa kalacaksınız
    iyi günler
  • ben bu oyunla tanıştığım ilk gün de de mh lere yükleniyorduk oyunda emekli oldum bir bakayım dedim gene mh lere yükleniliyor :)) yazık walla.
    • :)
    • Oyundaki ilk gününde mh ye yüklenme ezikliğinle emekli oldun sanırım. İyide olmuş.
    • burda yazdığım cümlede genel olarak olağan bir durum için ironi yapmıştım :) fakat siz farklı anlamışsınız. herkesten cümlenin özünü anlamayı beklememek lazım çünkü konuya bakış açısına göre ifadeler de değişe bilir. sizin bakış açınızda bu şekilde demekki :)
  • Altın kampasından tr1 Batman isimli mh yüzünden alamadım. Para için sürekli sw acıyorsunuz sonrada altın alınacağı vakit hesap kilitleniyorsunuz. Kusura bakmayında bi mallık var sizin mh larınızda
  • Selamın aleyküm;
    MS Paint Yarışmasında birinci olarak 150 altınlık ödül kazandım
    tr1
    Tywin Lannister
    defter ve kalem için özelden bilgilerimi ilettim ilginiz için şimdiden teşekkürler :)
    • Merhaba, Ödülü özel mesaj ile gönderdik. Gönderilen kod ile oyuna aktarabilirsiniz.
  • Merhaba
    MS Paint Yarışması 50 altınlık ödülüm var
    tr1
    ExterMagician
    • Merhaba, Ödülü özel mesaj ile gönderdik. Gönderilen kod ile oyuna aktarabilirsiniz.
    • Teşekkürler, kodu aldım, ama nereye yazacaz bu kodu, bulamadım
    • tmm buldum tşkkürler
  • Merhaba
    50 Altın ödülüm mevcut. tr4 hardar
    Teşekkürler.
  • sonuçları kabul etmiyorum kafanıza göre seçemezsiniz. bir çok arkadaş beğeni yapamadı . site kabul etmiyor. ayrıca çizmeye çalıştık adam beğenmiyor bizimkileri emek harcamışız, kendi kazansın diye terbiyesizlik yapmış siz ödül verin . oh ne güzel.
    • Ödül kazananları duyurulduğu üzere Travian ekibince seçiliyor.
  • MS Paint Yarışması 50 altınlık ödül - tr 3x TTnet
  • MS Paint yarışması 2.siyim. 50 altın ödülümü alabilir miyim trx3 TeomanHAN
    • teşekkür ederim altınımı sorunsuzca aldım <3
  • ben kazandımda nasıl alıyoruz GAMLINK
  • kardeşim cevap yazsana ne iş yapıyosun sen burda
    • Yarışma katılımınız alınmıştır.
  • Resim hazır ama yorum yapılmıyo
  • Yarışmaya nasıl katılabiliriz? Gönderi altına cevap yazamıyorum?
  • Yarışmaya nasıl katılabiliriz? Gönderi altına cevap yazamıyorum?
  • Yarışmaya neden yazamıyorum ? yeni kullanıcı olduğum için mi ?
  • konulara cevap veremiyorum cevap yerleri sonra mı açılıyor
  • Kazıklayacak insan mı arıyorsunuz? Avrupa da sudan ucuz burda ise telefondan pahalı. Yöneticilerin hiç sesi çıkmıyor. Keyifler iyi büyük ihtimalle de fikirde sizden çıkmıştır. Para için herşey yaparsınız.
    • Merhaba,

Maalesef bu konuda yapabileceğim birşey bulunmuyor. :(
  • Her yerde mi Türk’ün değeri yok kardeşim paramız Bile para etmiyor
    • Merhaba,

Maalesef bu konuda yapabileceğim birşey bulunmuyor. :(
  • Bir kaç gündür oyunda bir bozulma oldu. yağma listelerinde askerler devamlı saldırıda görünüyor. güncelleme yapıldıktan sonra oldu sanırım.
    • Bu konuda yardım merkezinden bize ulaşabilir misiniz?
  • Odin altın fiyatlarındaki artıştan gerçekten rahatsızız Türk parasını bu kadar değersiz kılmayın dolar euro aynı kalacak Türk parası neden artıyor kardeşim.. o zaman sadece yabancılar mı oynasın
    • Bu konudaki geri bildirimlerinizin tamamını oyun yönetimi ile paylaşıyorum.
  • Nihai Savaş – Üçüncü Bölüm: Gizli parşömen etkinliği kazananlarındanım. Ödülüm 50 altını alabilir miyim?
    Tx3 Patron
    • Ödül özel mesaj ile gönderilmiştir.