Odin Community Manager TR

• Member since Aug 5th 2015
Profile Hits
9,997
  • tr 3 x ne zaman başlayacak üstat
  • Sevgililer günü kartı
    Ödül : 50 Altın
    server: tr2
    nick: lanadelrey
    • Merhaba, Ödülü özel mesaj ile gönderdik. Gönderilen kod ile oyuna aktarabilirsiniz.
  • Merhaba Sevgililer günü kartı ödül 50 altın.
    Server: trx
    nick: zorro&pompacı
    Teşekkür ederim iyi çalışmalar
    • Merhaba, Ödülü özel mesaj ile gönderdik. Gönderilen kod ile oyuna aktarabilirsiniz.
  • Merhaba Sevgililer Günü kartı ödül 50 altın
    Server ts29.travian.com.tr nick Erygen
    Teşekkür ederim iyi calışmalar dilerim
  • SEVGİLİLER GÜNÜ KARTI .... ödül: 50 altın Server : tr4 nick : Sadrazam Akif
  • SEVİGİLİLER GÜNÜ KARTI .... ödül: 50 altın server : tr3 nick: DRUMBEAT
  • Merhabalar, altın satın aldım. Ama ne yazık ki hala hesabıma aktarılmadı. Bu konu da yardımcı olabilicek biri var mı? Maillerime düzgün cevap verilmiyor. İlgilebilir misiniz?
  • Hale’n gelmemiş
  • Merhaba,

Mesaj kutunuza bakıp geri dönme ımkanınız var mı ?
    • Merhaba,

Yanıtı gönderdim. :)
  • Ödülümü rica edebilirmiyim
  • Odin hocam benim ödül ? taa geçen hafta perşembe yazdım ses seda yok millet hep aldı :(
  • Ben yemek yarışmasından 30 altın kazandın kupon rica edeyim :)
  • Merhaba,Bynogame'den aldığımız altın kodunu 5x severında kullanabilir miyiz?
    • Bu konuda plus destek ekibinden yardım alabilirsiniz.
  • ben de bekliyorum saygılar
    yemek yarısması kazancı 30 altın
    tr3x
    sallama31
  • altınsız oynadıgım için suan cok ihtiyacım var bir an önce yüklenirse cok güzel olacak saygılar
    yarısma : yemek yapma yarısması
    ödül 100 altın
    oyun dünyası speed 3x
    akin123
  • HALEN 250 ALTIN ÖDÜLÜM HESABIMA GÖNDERİLMEDİ
  • Merhaba Yemek Yapma Yarışması travian chef özel ödül 30 altın
    Oyun dünyası Trx
    Oyuncu adı Erygen
    Teşekkür ederim
  • Yarışma : Yemek Yapma Yarışması - Travian Chef
    Özel Ödül : 30 altın
    Oyun dünyası : TR4
    Oyuncu adı : 49muslu
    Ödül : 250 altın
    Oyuncu adı : Sadrazam Akif
  • Yemek yapma yarışmasında 100 altın ödül kazandım. ts19 BoldPilot hesabı
  • Eposta Servisi hatsı diyor ?
  • Oyuna kayıt olmak istediğimde e-posta adresinin kayıtlı diyor kayıtlı olmadığı halde ? Nasıl düzelecek bu
  • Yemek Yapma Yarışması ödül 30 Altın. ts2.travian.com.tr rh ezerus
  • yarısma : yemek yapma yarısması
    ödül 100 altın
    oyun dünyası speed 3x
    akin123
    Ödül : Özel ödül 30g
    Oyuncu adı : Lyssa
  • Merhaba, yemek yarışmasında kazandığım ödül hesabıma ne zaman aktarılır acaba?
    trx sallama31
    Teşekkürler :)
  • iyi çalışmalar kolay gelsin
    forum hesabım yanlış bilgi dolayısı ile hata yapılarak banlanmıştı bu yüzden hala kar topu savaşından ödülümü alamadım.
    yarışmada 4 gün 100 puanlık ödül kazanmış bulunmaktayım, lütfen hesabıma aktive edebilir misiniz.
    Oyuncu adı: ZEBELLAH Server: Tr2
    teşekkürler
    • Ödül hesabınıza tanımlanmıştır.
    • ben hesabıma tanımlanmış herhangi bir ödül göremiyorum ???

lütfen biran önce doğru şekilde yardımcı olur musunuz ???
  • Yemek yapma yarışmasında ödüller kupon olarak verilse olmaz mı ?
    • Ödüller tüm yarışmalarda kupon olarak veriliyor. :)
  • cheff yarısmasına katıldım ama pişirme sürecim yok fırınım olmadıgı için acaba değerlendirmeye alınır mı ?
    teşekkürler saygılar
    • Tabi, yine de katılımınız alınacaktır.
    • çok teşekkür ederim :)
  • Merhaba,

Yil basi nedeniyle ateskes var. Bu nedenle yagma yapilamiyor. Tahillar hizlica tukeniyor. Ateskes bitince tahil yoklugu nedeniyle askerler olmeye baslayacak. Ne zamana kadar tahil korumasi olacak ?
    • Merhaba,
      Tahılsızlıktan asker kayıpları ateşkes süresine ek 24 saat daha devam etmektedir.