dieforyou Artisan

• Male
  • Member since Apr 9th 2010
  • Last Activity:
Profile Hits
180
  • dostum teklıfı kabul etsene
    • tamamdır.
    • saat kaçta kaydolacak herkes dostum ? ve hangı bölgeydı
    • 05511905319 w.app grubuna alayım bılgılerı orda paylasacagız:)
  • :d ABI GRI BOLGEYIO DUYUNCA FTTRIYORUM SIRF O YUZDEN UZAKLARA GIDIYORUMM 05449690019 EKLEYIN GURUBA
    • gri bölgeye , her bölge eşit mesafe uzaklıkta. +/+ ne kadar yakınsa +/- de o kadar yakın :)
      Gri bölgede olacagız demıyorum ki +/- nin tamamında olacağız
  • ABİ BENIM HESAP ISMIM BAM-BAM-BAM BELKİ DUYMUSSUNDURR ISMI DEGISTIRICEGIM ARTIK + - DE CIDDEN SOGUDUM VE + + KARARI ALDIKK AMA SUAN TAM NET BIRSEY BELLI DEGILLL AMA EKINIMIZ BAYA OLUCAK YAVAS YAVAS ARTIYOR VE DERLEME TOPLAMA EKIP DEGIL SAGLAM OYUNVCULARDAN OLUSAN EKIP OLUCAK
    • evet duydum. Bu bölge meselesine bence bu kadar önem verme . Bende 2 serverdır +/+ dan sogudum :) Ayrıca her zaman icin +/+ ya talep fazla olur . O yüzden karışıklık da cok olur :)
      w.app grubumuz hazır . Dilerseniz oraya alayım sizi. Muhabbetımız de iyidir.
  • MERHABA OZAMAN ABI DIYEYIM YASIM 30 ISMIM HASAN SERVER 6 SUAN ICIN 10 SAGLAM ARKADAS GELIYORUZ AMA + + BOLGESINE TANISMAK ICIN YAZDIM SIZLERE
    • Hasan memnun oldum
      Biz +/- bölgesine girmeye karar verdik. +/+ bölgesinde şu an icin GOOD FELLAS ekibi var. Bizimle (HZZ ) baslamak isterseniz +/- güneydoğuda başlamanız daha güzel olur :)
  • s.a kardesım merhabalar kolay gelsın
    • Aleykumselam. Adım Köksal Yaş 37 nasıl yardımcı olabilirim :)