Red ScoRpioN Philosopher

• Male
  • from İstanbul
  • Member since Apr 7th 2016
  • Last Activity:
Profile Hits
865

The blacksmith once again looked at the parchment a visitor had just given him.
There was nothing particularly unusual about this order – to decorate armor and a weapon with an emblem... ⚔️ #ShadowEmpires

Curious to know more? ➡️ Follow the story!⬅️

• selamlar dostum uzun zaman oldu ben bırakalı ama 3x te guzel bır speed gecırdınız ekıp olarak gelme sansı nedır eu da gecen sw odesmesı olacak oynamadım bu sw oynucam ve saglam olalım ıstıorum 10x eu speede davet edıyorum 30 gunluk bır server
  • nese hocam ben kendi istatistiklerimi hesapladım elimizden geldiğince dostca bi şekilde emekler verip bişiler yaptık oyun basından belli dediğim gibi umarım wowu kurup rekoruda kırarsın oyunculuguna gelıncede ornek alıcagım bır hesapsın tr serverinde senden saglamını görmedim ama birlik politikaları olarak cok mertce oynanmadıgı ıcın bunları yazma gereksinimi duydum ben haklıyımdırr veya sen haklısındır degişebilir durumdan duruma göre oyuncu kapasitesi olarak zaten agır basıyorsunuz maddi olarak da agır basıyorsunuz verilen emek olarak eşitiz . umarım sözlerimi yanlıs anlamassın ben sadece kendimi ifade ediyorum .
    çünkü üstte olan wow redler
    asıl rakipleri olan wow redler
    bastan belli savasılan birlik redler ama ordunun geldiği 2. sıradaki bir wow olunca insan sasırıyor :D

bian önce su 7 8 gün de geçip oyuna son vermekden baska bişi istemiyorum zaten

daha fazla polemik yapmak istemiyorum son ordularıda atarsınız kapatırız bu serverede ismim enes bu arada da sölediklerimide yanlıs anlamassın umarum baska serverlerde görüsmek dileğiyle.

tg_TL-DQ4_970x250_181126.jpg