xx_delis Senator

• Member since May 23rd 2016
  • Last Activity:
Profile Hits
941
We are testing a brand new User Interface, a new background and some other small changes on our PTRx3 gameworld! 🎨
📌 PTR is the acronym of Public Test Realm. PTRs are used to test patches before we release them to the public. Unlike standard game worlds, you’re one of the first people testing a new build which can often be unstable or otherwise non-functional. Accessing the PTR and reporting bugs is one of the biggest services you can provide ❤️

➡️ Join now ⬅️

✍️ ➡️ Give your feedback about the new User Interface
✍️ ➡️ Give your feedback about the new Backgrounds
  • 2 gün sonra açılacak olan s2deki uranyum birliğinize alım var mı.Ben de gelmek isterim.
  • sen nasıl bir insansın ya s2 sayfasında bile aydın dan bahsediyorsun güldürdün beni RABBİM senide güldürsün hala gülüyorum s4 s2 farketmez rüyandada aydınmı diyorsun
    • Hahahahah amin kardeşim cümlemizi güldürsün baştacısın :) Aydın paşganıma laf yok :D
    • hala aydın yazmışsın aod sayfasına işgal etme :)
  • trolleyecek yer kalmadı. o sebepler buraya işaret fışşşaaaa bırakıyorum. tşklr
  • Ben ekibinize katılmak istiyorum ama özel mesaj nasıl atılıyor bilmiyorum tel nomu atıcam da
  • sa hocam server 6 da başlıyacağınızı duydum bize de yer var mı?
    • Var dostum beklerim tabi +/+ da acacagiz. Kac kisi geleceksiniz ?
    • 2
    • Beklerim dostum servera giris saatimizi s6 forumundaki sayfamizdan duyuracagiz
    • eyw hocam takip edicem
  • EKIP DERKEN 10 15 KISI DOSTLAR OLARAK GELICEGIZ GENIS CAPLI BIR EKIBIMIZ YOK SUAN ICIN
    • Bizde oyle dostum 25-30 kisilik dostlarimizla gelecegiz :)
  • TESEKKR EDERIM
  • EVET HOCAM EKIP OLARAK GELICEGIZ HEMDE COK SAGLAM EKIP
  • ANLADIM BASARILAR DILIYORUM
    • Sağol dostum sizede başarılar dilerim. Sanırim ekip olarak,geliyorsunuz
  • KARDESIM + + DAMI OLUCAKSINIZ SIZ
    • Evet dostum. GF birliği +/+ da olacak
  • s2 de ki nıck neydı yau
  • Ankaradayım fakat istanbula sık geliyorum ver telefonunu arayım