xx_delis Ambassador

• Member since May 23rd 2016
  • Last Activity:
Profile Hits
1,244
  • Bu da gelir bu da geçer alışmalısın alışmalısın :)
    youtu.be/yRKU5ZzYJ-k
  • köpürürsün gluk gluk gluk !
    • Mekanın sahibi geri geldi bebeleri pistten alalım alalım
    • hani birlikte bile değilsin olm. biz sevişiyoruz italyan fransız kızlarla sen hala pacman
  • Yine Ban yemişsin, keşke senin yerine ben Ban yeseydim, Neyse oldu bikere bende küfür etsem ne değişir beni de banlar lar,o zaman bize kim bakar açlıktan ölürüz,ama ben küfür etmez dışarıda kalırsam mapusta sana paşalar gibi bakarım , en kral avukatı tutarım, bizde arkadaşa hainlik yoktur :)
  • 2 gün sonra açılacak olan s2deki uranyum birliğinize alım var mı.Ben de gelmek isterim.
  • sen nasıl bir insansın ya s2 sayfasında bile aydın dan bahsediyorsun güldürdün beni RABBİM senide güldürsün hala gülüyorum s4 s2 farketmez rüyandada aydınmı diyorsun
    • Hahahahah amin kardeşim cümlemizi güldürsün baştacısın :) Aydın paşganıma laf yok :D
    • hala aydın yazmışsın aod sayfasına işgal etme :)
  • trolleyecek yer kalmadı. o sebepler buraya işaret fışşşaaaa bırakıyorum. tşklr
  • Ben ekibinize katılmak istiyorum ama özel mesaj nasıl atılıyor bilmiyorum tel nomu atıcam da
  • sa hocam server 6 da başlıyacağınızı duydum bize de yer var mı?
    • Var dostum beklerim tabi +/+ da acacagiz. Kac kisi geleceksiniz ?
    • 2
    • Beklerim dostum servera giris saatimizi s6 forumundaki sayfamizdan duyuracagiz
    • eyw hocam takip edicem
  • EKIP DERKEN 10 15 KISI DOSTLAR OLARAK GELICEGIZ GENIS CAPLI BIR EKIBIMIZ YOK SUAN ICIN
    • Bizde oyle dostum 25-30 kisilik dostlarimizla gelecegiz :)
  • TESEKKR EDERIM
  • EVET HOCAM EKIP OLARAK GELICEGIZ HEMDE COK SAGLAM EKIP
  • ANLADIM BASARILAR DILIYORUM
    • Sağol dostum sizede başarılar dilerim. Sanırim ekip olarak,geliyorsunuz
  • KARDESIM + + DAMI OLUCAKSINIZ SIZ
    • Evet dostum. GF birliği +/+ da olacak
  • s2 de ki nıck neydı yau
  • Ankaradayım fakat istanbula sık geliyorum ver telefonunu arayım