_köle__TR Philosopher

 • Member since Oct 21st 2016
 • Last Activity:
Posts
1,106
Likes Received
1,796
Points
7,111
Profile Hits
895
 • slm cnm nbr
 • Üstad neymiş şu mesaj merak ettik
  • az kaldi bu gün o mesaji herkes görecek :)
  • Hadi bakalım takipteyim inşallah oyunu bırakmazsınız eğer tr normal server oynayacak olursanız ekibe katılmak isterim
  • kisa vadede öyle bi planimiz yok hocam önumuzde bi final işi var şu an ona yogunlastik
  • Eyvallah zaten bende finalden sonra demek istedim şuan bende finalde oynuyorum
 • Ben oyun için kimseye yalvarmam. Size hiç yalvarmam. Sizin denginiz 50 60 tane multi hesabını yağmalayan oyuncular. Çabası ile buralara gelen ben değilim dedim sadece size. Çöplük gibi ego maşallah baya var sizde.
  Siz multi hesaplar sayesine 3 4 ordunuz varken bile ordunuzu 3. 4. sıralıya koyan nnadamlarsınız. Ben kimseye yıkılmadım orada. Önceki serverda da oyunda olsa onurumla savaştım. Hesabı silme sebebim yıkılmam falan değildi yıkılmadım da keza. O hesabı yalvar yakar isteyenler oldu. Sizin ömrünüz boyunca yapamadığınız onurlu savaşı 2 ayda yaptım ben.
  Neler mi yaptım...
  Bir arkadaş grubu ile aynı haritaya dek geldik birlik beraberlik kurduk. "Tek başıma" Gündüz İş yerinde ofiste, akşam evde 1 e 2 ye kadar ve sabah 6 da kalkıp bazı zamanlar sabahlayarak bazen de ara ara gece uyanarak oynadığım oyunda hakkım ile yağma listesinde 4 yada 5. olduğum bir oyundu. Çevremi temizlediğim uzak mesafelere yağmalara gittiğim oyun oldu. Çevremi temizlerken den ziyade uzak mesafeye gittiğim yağmalarda 5 k askerim multi hesaplarda öldü. sıfırdan başlayıp tekrar güçlendim. En az 10 kişiye kilit attım. Tılsım öncesi saldırıda ilk 5 teydim. Çevremde ki 30 k askeri kilitlediğim saldırıdan askerlerim dönerken Temsilci bile verdiğim "3 arkadaşımın" ihanetine uğradım. Köyümü kahramansız saldırı askerlerimle savundum. Dönen askerlerimle kilit attım. 3 kişiyi tek başıma yıktım. 3 üne de hesap dondurttum. Tekrar ordu basıp tekrar 3 ününde askerlerini sıfırladım yıktım. 3 merkeze doğrudan kafa attım. Yan köyüme saldırı aldım. Tüm bunlar yaşanırken siz ve aşağıki grubunuz güçlendi kuruüstüyü yıktı. O siliyorum başka hesaba geçecem diyince bende arkamda dostumu bırakmama rahatlığı ile hesabımı silmeye aldım. Hesap silinene kadar kuruüstüyü yıkarkenki fake saldırı dışında sizden bir saldırı almadım tek bir nüfus düşürülmedim. Hesabın silineceği son zamanlarda multilerine def attım kalanları saldırı çıktım. Son askerime kadar savaştığım için zararım az oldu. Oysa 1 er k defansı 10 multi köyüne dağıtmayı düşünüyordum. 30 k askerini 1, 2 saatte temizlerdim farketmeden.

  Ne 1 nüfus indirdiniz nede 1 askerimi kestiniz ben sizin onursuz mücadelenizde bir çok onurlu savaştan alnımın akı ile çıktım. Saldırsanız yıkar mıydınız? Güçsüzdüm artık tabikide yıkardınız. Siz köylerimi paylaşırken saldırı planı yaparken ben köyümü sildim. Sizde .... gibi kaldınız. Gitti güzelim köyler dediniz. Bir çoğunuza da böyle darbe vurmuş oldum.
  Ama zevkli bir oyundu çok şeyi sığdırdım. Başka oyunlarda dek gelir miyiz bilmiyorum. Ama zoraki olarak online olamadığım için oynamıyorum. % 100 ümü veremediğim bir oyuna katılmıyorum. Katılırsam arkadaşlarıma defans köyü kasmak için olur.
  Saygılar sevgiler Dostlarıma.

tg_TL-DQ4_970x250_181126.jpg