Baddy - Merchant

• Member since Dec 22nd 2013
Profile Hits
1,803
🔥 Travian: Shadow Empires 🔥 Open Beta Starts soon!
Check out the new version of the Annual Special before anybody else by registering to the Open Beta Gameworld.

You will be able to register in

➡️ here ⬅️
  • Csak annak tisztázására, hogy mi számít Tech accnak, és mi számít multizásnak:

*A multizás nem engedélyezett - azaz, egy személy több felhasználóval rendelkezik (azonos IP-ről)
    *Tech Account teljes mértékben engedélyezett - egy teljesen más személy játszik, de ugyanazt teszi, mint egy multiacc (farmolják, etetőként funkciónál, stb.)

Természetesen manapság könnyű megváltoztatni az IP címeket a multiacc futtatásához, hogy azok Tech accnak látszódjanak.

A domaineket (mint pl. .ru, .hu, .com) alapvetően fel kell osztani annak alapján, hogy engedélyezzék-e a Tech accokat (és egyes szervereken még az adott tartomány közössége is meg van osztva, mint pl. az anglo, vagy com). Az olyan országok, mint az orosz, valamint a TT csapatok gyorsan átvették a Tech játékstílust, és széles körben alkalmazta ezt, tulajdonképpen már sok évvel korábban is, ami miatt más közösségekkel ütköztek ellentétbe, amikor pl ugyanazon a szerveren játszottak.

A TG a szabályok egységes végrehajtását követelte. Az 1.1 szabály a jelen formájában értelmezhető volt, és minden MH-nak el kellene döntenie, hogy "mi a saját haszna". Ennek eredményeként egyes területeken egyáltalán nem hajtották végre, míg más területeken súlyosan büntettek bármiféle kétes accot, még ha az nem is volt szabálytalan.

Néhány ország / játékos azt állította, hogy az embereknek maguknak kell eldönteniük, hogy mit szeretnének játszani. Szeretne 3 falut építeni, és támadhat. Szeretne egy csodaütőt etetni. Szeretne kémeket gyártani, amiket a barátai leölhetnek pontokért. Amennyiben úgy gondolja, hogy ez a saját érdeke, akkor az van, és teljes szabadsággal rendelkezik annak eldöntésében, hogy mit kezdjen a saját felhasználójával - és ezt a felvetést a TG elfogadta!
  • Szegény testrészem... villognak rajtad a rózsaszín kis szempárok...

youtube.com/watch?v=PR2_KIX3vF0
    • Nem tudják mi vár rájuk... 🔥🔥🔥🔥
  • Sok sikert. :)
  • spam
  • hola hola amigo soy un jugador con antiguedad quiero unirme a la guerrilla que bomba pero cuantos hispanos tienen?
  • "True success requires sacrifice"
  • R.I.P. dude
  • Gaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnngggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg
  • o.
  • C
  • D
  • L
  • O
  • G
  • Szia!
    Mi az a lista, amiben szerepelek az s4 szervernél, mint Apo? Ami minden hozzászólásodnál szerepel, "PUBLIC ENEMY", azaz közellenség lista? :D :D :D És mivel érdemeltem ki? :D :D :D
    • Szia. Szignatúra: aláírás, ismertetőjegy. Accnevek, amik alatt játszottam, ezt láthatod a hozzászólásaimnál. Félreérthető az azonosság miatt, de nem 'te' szerepelsz rajta, ne aggódj... :)
    • Ez az állítás meglep, mert Apo név alatt nem játszott rajtam kívül csak néhány D.Cs. kategória, úgyhogy ezzel tényleg meglepsz... A szignatúrás aláírást, ismertetőjegyet köszönöm, azt eddig is tudtam, lehet rosszul fogalmaztam meg a kérdést. De te, Apo név alatt? Ennek oka kellett hogy legyen, vagy hogy valahol nyomot hagyjak, anélkül nem csináltad volna... ha egyáltalán valóban csináltad... hiszen én vagyok e név alatt 8-10 éve... :)
  • Hey man, we also have an nlx groupchat on skype, don't you want to join?
  • Mi van kis pöcs anyádat lájkoljad le . Te szerencsétlen pöcshuszár

tg_TL-DQ4_970x250_181126.jpg