CARRERA Beginner

• Male
  • 29
  • from antalya
  • Member since Aug 1st 2017
  • Last Activity:
Profile Hits
39
  • Kendim bizzat olayın içindeyim dostum temsilcilik ile hesaba girdim arkadaşın 10k gümüş vardı köyde ha ister inanır insanlar ister inanmazlar kimseyi birşeyi kanıtlama amacım da yok neyin ne olduğunu herkes görüyor İnferno birliğine yazın çoğu kişi bilir beni raidine girerim muhabbetimi yaparım kimse de gruptan atmaz beni ama SS birliği oyuncusuyum ve doğrudur vermissinizdir ama 10k gümüş veriliyor ama alan kişi 1001 gümüşe alıyor şaka gibi neyse üstad iyi geceler kolay gelsin size göre siz haklısınız bize göre biz :) orta yolu yok bu oyunun anlayacağınız kolay gelsin iyi oyunlar ...
  • Sen niye üstüne alındın ki kaç kişi yazdı bu konuda.

Ben de multi hesapsız oynarım birliğinde de başka birlikler de de nasıl oynadığımı bilenler vardır. Bende sabaha kadar teklif vermek için uğraştım emek harcadım.
  • Valla video da 10k gümüş göremedim sağa sola giden bir üçgen var gümüş kısmında 0 yazıyor
    • Var dostum 10k gümüş var sürekli teklif verdiği için görünmüyor olabilir yalan konuşmayı sewmem ya zaten adil bir oyun oynanmiyor tr serverinde o yüzden böyle şeyler doğal oldu artık