SlyCat Super Moderator TR

• Member since Oct 17th 2017
Profile Hits
17,074
We are testing a brand new User Interface, a new background and some other small changes on our PTRx3 gameworld! 🎨
📌 PTR is the acronym of Public Test Realm. PTRs are used to test patches before we release them to the public. Unlike standard game worlds, you’re one of the first people testing a new build which can often be unstable or otherwise non-functional. Accessing the PTR and reporting bugs is one of the biggest services you can provide ❤️

➡️ Join now ⬅️

✍️ ➡️ Give your feedback about the new User Interface
✍️ ➡️ Give your feedback about the new Backgrounds
  • Wooww
  • yorum yapmak kaç dk da bir
    • 300 saniye eğer son mesajı atan sensen. Eğer başka bir konu başlığına yazmak istiyorsan mesaj attıktan hemen sonra 30 saniye.
  • S4 forum başlığını dunden ıtıbaren kıtlemıssınız, x ve y kısısı birbirine kufur edıyor hakaret ediyor dıye benım forum kullanma hakkımı neden engelliyorsun, ne hakkın var.?
    Kural dısına cıkana suresız ban atarsın uyelıgı nı silersin konu cozulur,
    Şu an sen bır kac kısının yaptıgı kural dısı hareketten ötürü tüm s4 kullanıcılarına ban vermıs oluyorsun,
  • youtube.com/channel/UCI0pZ7eKv0ppCPrtY_I1Uog dürüst ol. boş zamanında burada mı çalışıyorsun
    • Tebrik ediyorum. Beni yakaladınız.
    • işine odaklan. ben pırezıdıntım. böyle sağda solda kedi mi kovalicaz !?
  • Miyavvv
  • Merhabalar, altın satın aldım. Ama ne yazık ki hala hesabıma aktarılmadı. Bu konu da yardımcı olabilicek biri var mı? Maillerime düzgün cevap verilmiyor. İlgilebilir misiniz?
  • nasılsın ablam benim? xd
    • İyiyim, sen nasılsın. Hoşgeldin .
  • Moderatör final bileti istiyorum varsa çok memnun olurum
  • Moderatörüm bilet var mı final için :(
    • Maalesef elimizdeki biletler tükendi :(
  • Sayın Süper moderatörüm server2 başlıyor. Yoğun mesai için heyecalı mısınız? Beni özlediniz mi?
    • Ekipçe tüm hazırlığımızı yaptık bekliyoruz :) Gerçekten siz nerelerdesiniz ?
    • S2'ye yaraşır performans gösterebilmek için dinleniyorduk :)
  • odine dün yazdım da cevap gelmedi şu path to pandora için key isteyecektim nasıl alabiliyoruz :) :)
    sen de varmı reis
  • Smodum orada havalar nasıl
    • havalar nasıl olursa olsun sizin havanız güzel olsun
  • Buralar boş kalmış
  • gel pisi pisi
  • Buraya bakarlar vol2 :D
  • Chia tohumu almalı,
    Soya sütüne banmalı,
    Kızlı erkekli kalmalı,
    Ne güzel şey veganlık.
  • merhaba, Türkiyedeki hesabımı kapattım, altınları israil serverina nasıl gecibilirim?
    • Türk serverlerindeki altınınızı başka ülke serverında kullanamazsınız.
  • cin gibisin heee.
  • ya sen bana niye cevap vermiyorsun? bütün mesajları mı da düzenliyorsun. hayır, birlikte mi yazıyoruz onu anlamadım.
  • şşşşhhh, küs müyüz?
  • abidik gubidik.
  • Ben 5 günlük etkinlikte kazananlardan biriymişim yeni öğrendim de ödülümü hala alabiliyor muyum? O zaman yorumlara FAS 3X te oynuyorum diye yazmıştım ama etkinlik bitmeden önce hesabımı sildim.10 mayıstaki 3x e başlıyacam orada alabilir miyim??
  • selam s3 girişle ilgili bir problemle karşılaştım buradan yardımcı olabilir msiniiz
  • İYİ AKŞAMLAR...IRKIMI DOĞACAĞIM BÖLGEYİ SEÇİYORUM TAM BAŞLAYACAKKEN ŞU HATAYI VERİYOR.Bilinmeyen bir hata oluştu.
    Bir sonraki denemede çalışacaktır. Bu çalışmalar biraz zaman alabilir.Bu süreçte diğer oyuncularla sohbet edebilirsiniz:
    forum.travian.com.tr

YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM
    • İşlemi farklı bir tarayıcıda gerçekleştirmeyi dener misiniz lütfen.
    • Denedim.Yine aynı hatayı veriyor
    • Moderatör bey bekliyorum
    • Yarın öğleden sonra kayıtların düzeleceğine dair haber geldi. Eğer bir terslik olursa tekrar haberdar eder misiniz
    • Ederim,sağolun
  • Hey
  • Sa kıble ne tarafta
    • Yeşile doğru
    • İnşallah bir anda parlayıp sonra sönen bir yeşil değildir hocam
    • Çılgın ateş değil bu merak etme :D
    • Emre Altuğ geldi aklıma ateş falan deyince
    • Parlar ve sönersiniz sonra da gelir emekli emekli takılırsınız bakarsınız kimse iplemiyor sizi anılarınız depreşir görevde ikende iplenmediniz aklınıza gelir ve mutlu olursunuz
  • Buraya bakarlar :D
  • merhaba hayaligenc nasıslın
    3x speed serverinde multihunter yok ortada ulaşamıyoruz hiç birşeye dönüş yapmıyor
    yardımcı olur musun
  • Merhaba travian turnuva elemeleri ne kadar sıklıkta bir oluyor web te bununla ilgili bir bilgi bulamadım da yardımcı olabilir misin?
    • Merhaba, turnuva senede bir kere oluyor..
    • Turnuva ne zaman başlıyor biliyor musunuz ?
    • Şu an turnuva devam ediyor , başlayabilmesi için bunun öncelikle sonaermesi gerekiyor.
    • Teşekkürler , iyi çalışmalar.
    • Gardaş her sene olur kurban bayramı gibi her yıl bir öncekinden 10 gün önce gelir.

abdest alın oyle gelin
  • Sayin SlyCat ben tr x3 Oyun Dunyasindan "MOSSOAD" hesabin hic bir sekilde yn hesabim bot hesabim olmamasina eagmen dun gece kilitlendi sebebi Scripts & bots ancak hemen arastirmanizi istiyorum o kadar emek ve para yatirdim icindeki askererim tahilsizliktan saat 15:00 olmeye baslayacak yardimlarini bekliyorum tesekkurler
    • admin@travian.com.tr adresine mail atınız lütfen, forum yönetiminin oyuna müdehalesi mümkün değil maalesef.
    • Mailimi gönderdim ama hiç bir suçum yok ve tüm emeğim heba olacak lütfen araştırmanın hızlanmasını sağlayın mail gönderdim
    • Kudüs bizimdir bizim kalacak