SlyCat Super Moderator TR

• Member since Oct 17th 2017
Profile Hits
16,475
  • nasılsın ablam benim? xd
    • İyiyim, sen nasılsın. Hoşgeldin .
  • Moderatör final bileti istiyorum varsa çok memnun olurum
  • Moderatörüm bilet var mı final için :(
    • Maalesef elimizdeki biletler tükendi :(
  • Sayın Süper moderatörüm server2 başlıyor. Yoğun mesai için heyecalı mısınız? Beni özlediniz mi?
    • Ekipçe tüm hazırlığımızı yaptık bekliyoruz :) Gerçekten siz nerelerdesiniz ?
    • S2'ye yaraşır performans gösterebilmek için dinleniyorduk :)
  • odine dün yazdım da cevap gelmedi şu path to pandora için key isteyecektim nasıl alabiliyoruz :) :)
    sen de varmı reis
  • Smodum orada havalar nasıl
    • havalar nasıl olursa olsun sizin havanız güzel olsun
  • Buralar boş kalmış
  • gel pisi pisi
  • Buraya bakarlar vol2 :D
  • Chia tohumu almalı,
    Soya sütüne banmalı,
    Kızlı erkekli kalmalı,
    Ne güzel şey veganlık.
  • merhaba, Türkiyedeki hesabımı kapattım, altınları israil serverina nasıl gecibilirim?
    • Türk serverlerindeki altınınızı başka ülke serverında kullanamazsınız.
  • cin gibisin heee.
  • ya sen bana niye cevap vermiyorsun? bütün mesajları mı da düzenliyorsun. hayır, birlikte mi yazıyoruz onu anlamadım.
  • şşşşhhh, küs müyüz?
  • abidik gubidik.
  • Ben 5 günlük etkinlikte kazananlardan biriymişim yeni öğrendim de ödülümü hala alabiliyor muyum? O zaman yorumlara FAS 3X te oynuyorum diye yazmıştım ama etkinlik bitmeden önce hesabımı sildim.10 mayıstaki 3x e başlıyacam orada alabilir miyim??
  • selam s3 girişle ilgili bir problemle karşılaştım buradan yardımcı olabilir msiniiz
  • İYİ AKŞAMLAR...IRKIMI DOĞACAĞIM BÖLGEYİ SEÇİYORUM TAM BAŞLAYACAKKEN ŞU HATAYI VERİYOR.Bilinmeyen bir hata oluştu.
    Bir sonraki denemede çalışacaktır. Bu çalışmalar biraz zaman alabilir.Bu süreçte diğer oyuncularla sohbet edebilirsiniz:
    forum.travian.com.tr

YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM
    • İşlemi farklı bir tarayıcıda gerçekleştirmeyi dener misiniz lütfen.
    • Denedim.Yine aynı hatayı veriyor
    • Moderatör bey bekliyorum
    • Yarın öğleden sonra kayıtların düzeleceğine dair haber geldi. Eğer bir terslik olursa tekrar haberdar eder misiniz
    • Ederim,sağolun
  • Hey
  • Sa kıble ne tarafta
    • Yeşile doğru
    • İnşallah bir anda parlayıp sonra sönen bir yeşil değildir hocam
    • Çılgın ateş değil bu merak etme :D
    • Emre Altuğ geldi aklıma ateş falan deyince
    • Parlar ve sönersiniz sonra da gelir emekli emekli takılırsınız bakarsınız kimse iplemiyor sizi anılarınız depreşir görevde ikende iplenmediniz aklınıza gelir ve mutlu olursunuz
  • Buraya bakarlar :D
  • merhaba hayaligenc nasıslın
    3x speed serverinde multihunter yok ortada ulaşamıyoruz hiç birşeye dönüş yapmıyor
    yardımcı olur musun
  • Merhaba travian turnuva elemeleri ne kadar sıklıkta bir oluyor web te bununla ilgili bir bilgi bulamadım da yardımcı olabilir misin?
    • Merhaba, turnuva senede bir kere oluyor..
    • Turnuva ne zaman başlıyor biliyor musunuz ?
    • Şu an turnuva devam ediyor , başlayabilmesi için bunun öncelikle sonaermesi gerekiyor.
    • Teşekkürler , iyi çalışmalar.
    • Gardaş her sene olur kurban bayramı gibi her yıl bir öncekinden 10 gün önce gelir.

abdest alın oyle gelin
  • Sayin SlyCat ben tr x3 Oyun Dunyasindan "MOSSOAD" hesabin hic bir sekilde yn hesabim bot hesabim olmamasina eagmen dun gece kilitlendi sebebi Scripts & bots ancak hemen arastirmanizi istiyorum o kadar emek ve para yatirdim icindeki askererim tahilsizliktan saat 15:00 olmeye baslayacak yardimlarini bekliyorum tesekkurler
    • admin@travian.com.tr adresine mail atınız lütfen, forum yönetiminin oyuna müdehalesi mümkün değil maalesef.
    • Mailimi gönderdim ama hiç bir suçum yok ve tüm emeğim heba olacak lütfen araştırmanın hızlanmasını sağlayın mail gönderdim
    • Kudüs bizimdir bizim kalacak
  • Kardeş selamün aleyküm
  • Maksat benimde yazım olsun :D aklıma birşey gelmedi :D
  • yeni imza hayırlı olsun :)
  • selam sero nun yazıları forum kurallarına aykırı olmamasına ragmen neden kısmi olarak silmeler gerçekleşiyor
  • slm yorumları kaldırmanızı talep ediyorum ve arkadaş hakkında da gerektiği yere şikayet etdilmesini
  • hocam iyigeceler diğer arkadaslara neoldu?
    • iyi geceler, ekipten kendi istekleriyle ayrıldılar.
    • topluca ayrılmaları biraz değişik olmuş