SlyCat Super Moderator TR

• Member since Oct 17th 2017
Profile Hits
17,871
  • Mehaba hayaligenc nasılsın?
    Etkinliğin cevaplarını buraya mı yazıyoruz acaba, yazdım ama yayınlanmadı. Benim cevabım işleme alınmayacak mı?
    • İyi akşamlar Sayın Regnum.
    • İyi akşamlar saygıdeğer smodum.
  • hey
  • Verdiğim cevap işleme alınmayacak mı?
    • cevaplar yarışma sonuçlanana kadar görünmez olacaklar.
    • Cevabı düzeltmemiz mümkün mü
    • yeni bir cevap yazın eskisini iptal ederim ben
    • Yarışma cevabını buraya yazmayın lütfen
  • cevapları nereye gönderecez
  • Ben yokken Tony gitmiş yerine lacivert diye biri gelmiş. Lacivert diye nick mi olur be?.. Laciverti verelim Tony'i alalım, Tony iyiydi. :(
    • Lacivert de iyi :) Fırsat verin lütfen :)
    • Yaniiiiii bilemiyorum... Peki peki, Odin'in gelmesine 1 gün kalaya kadar fikrimiz değişmezse Laciverti verir Tony'i alırız. Laciverte söyle bu kıyağını unutmasın. Senin hatrın olmasa fırsat vermezdim 🙄
  • youtu.be/nPnz-u6grw4
    En sevdiğimiz, dünyanın en başarılı süper moderatorü bu sezonda nasıllar acaba? Seri ban atmaya hazır mısınız efendim? :)
  • slm altınlar hangi yolla bize ne zaman ulaşacak bilgi alabilirmiyim
    • çok sanatsal bir çalışma, teşekkür ederim.
  • Konuyu neden tatile aliyorsun? Tum north gelse ederleri kac kurus. Bir soruya cevap veremwyen mimari satan oyuncu bozuntusu alayi. Akbaba ususup baskin cikacaklarini zannediyorlar ama yqniliyorlar
  • Ulufe mayışları dağıtılacak mı
  • kapalı beta için bilet varmı?
  • anca hoşgeldine online oluyorsun bea. az geyiğe gel <3
  • Wooww
  • yorum yapmak kaç dk da bir
    • 300 saniye eğer son mesajı atan sensen. Eğer başka bir konu başlığına yazmak istiyorsan mesaj attıktan hemen sonra 30 saniye.
  • S4 forum başlığını dunden ıtıbaren kıtlemıssınız, x ve y kısısı birbirine kufur edıyor hakaret ediyor dıye benım forum kullanma hakkımı neden engelliyorsun, ne hakkın var.?
    Kural dısına cıkana suresız ban atarsın uyelıgı nı silersin konu cozulur,
    Şu an sen bır kac kısının yaptıgı kural dısı hareketten ötürü tüm s4 kullanıcılarına ban vermıs oluyorsun,
  • youtube.com/channel/UCI0pZ7eKv0ppCPrtY_I1Uog dürüst ol. boş zamanında burada mı çalışıyorsun
    • Tebrik ediyorum. Beni yakaladınız.
    • işine odaklan. ben pırezıdıntım. böyle sağda solda kedi mi kovalicaz !?
  • Miyavvv
  • Merhabalar, altın satın aldım. Ama ne yazık ki hala hesabıma aktarılmadı. Bu konu da yardımcı olabilicek biri var mı? Maillerime düzgün cevap verilmiyor. İlgilebilir misiniz?
  • nasılsın ablam benim? xd
    • İyiyim, sen nasılsın. Hoşgeldin .
  • Moderatör final bileti istiyorum varsa çok memnun olurum
  • Moderatörüm bilet var mı final için :(
    • Maalesef elimizdeki biletler tükendi :(
  • Sayın Süper moderatörüm server2 başlıyor. Yoğun mesai için heyecalı mısınız? Beni özlediniz mi?
    • Ekipçe tüm hazırlığımızı yaptık bekliyoruz :) Gerçekten siz nerelerdesiniz ?
    • S2'ye yaraşır performans gösterebilmek için dinleniyorduk :)
  • odine dün yazdım da cevap gelmedi şu path to pandora için key isteyecektim nasıl alabiliyoruz :) :)
    sen de varmı reis
  • Smodum orada havalar nasıl
    • havalar nasıl olursa olsun sizin havanız güzel olsun
  • Buralar boş kalmış
  • gel pisi pisi
  • Buraya bakarlar vol2 :D
  • Chia tohumu almalı,
    Soya sütüne banmalı,
    Kızlı erkekli kalmalı,
    Ne güzel şey veganlık.
  • merhaba, Türkiyedeki hesabımı kapattım, altınları israil serverina nasıl gecibilirim?
    • Türk serverlerindeki altınınızı başka ülke serverında kullanamazsınız.
  • cin gibisin heee.