SlyCat Super Moderator TR

• Member since Oct 17th 2017
  • Last Activity:
Profile Hits
19,912

The blacksmith once again looked at the parchment a visitor had just given him.
There was nothing particularly unusual about this order ÔÇô to decorate armor and a weapon with an emblem... ÔÜö´ŞĆ #ShadowEmpires

Curious to know more? Ô×í´ŞĆ Follow the story!ÔČů´ŞĆ

• Hocam -/+ kuzeybat─▒ b├Âlgesine Red Army isimini ekleriseniz sevinerim
    Size zahmet
  • slmlar geli┼čtirme alanlar─▒n─▒n ├╝st├╝ndeki gstergeler kaybettim takrar sabitleyemiyorum ne yapmam gerek mavi ye┼čil halkalar
  • 5x b├Âlgeler +/+ b├Âlgesine tu─čra ekleyebilir miyiz ┼čimdilik tek birlik ama ekip belli b├Âlge belli
  • ÔÇősay─▒n modarat├Âr ben 3x oyun d├╝nyas─▒nda oynuyorum ve ├žo─ču insan profiline kadar dalga ge├žer gibi ortak ─▒p ve ├žift hesap diye yazm─▒┼č ve bir ki┼či de─čil bir├žok ki┼či multi hesap ile oynuyor nerde bu y├Âneticiler ? ┼×ifre payla┼č─▒mlar─▒ ortak hesaplar ├žift hesaplar biz olsak hemen hesaplar─▒ kapatm─▒┼čt─▒n─▒z ama di─čer oyuncular rahat rahat profiline kadar yaz─▒yor bizim su├žumuz nedir tek hesap ile adaletli oynamaya ├žal─▒┼č─▒yoruz ? L├╝tfen bana d├Ân├╝┼č yap─▒n e─čer hepsinin hesab─▒n─▒ kapatacaksan─▒z sizlere tek tek isimlerini verecegim kontrol edin profillerine de bak─▒n ve kapat─▒n art─▒k yeter travian dan herkes b─▒kmaya ba┼člad─▒ bu multi hesaplar y├╝z├╝nden ve bunlara sizler engel olmazsan─▒z ben ve birligim hesaplar─▒m─▒z─▒ silece─čiz toplu olarak iyi g├╝nler
    • 3x berbat bir ┼čekilde ilerleyiyor 3x i b─▒─▒rakt─▒m daha da oynamam o server─▒
    • Hi├ž sorma valla hemde nas─▒l berbat her t├╝rl├╝ hile havada u├žu┼čuyor
    • Oyun y├Ânetimi ve Forum y├Ânetimi birbirinden ayr─▒ , bu sebeple o konuda size yard─▒mc─▒ olamad─▒─č─▒m i├žin ├╝zg├╝n├╝m. Hesap inceleme sistemi ┼čikayete dayal─▒ olarak Almanya taraf─▒ndan yap─▒l─▒yor. ┼×ikayet etti─činiz oyuncu muhakkak incelenmi┼čtir.
    • Incelenen hesap sadece kapan─▒yor uyar─▒ veriliyor ki sa├žma bir┼čey adam 4 5 kere k├╝f├╝r ediyor 5 veya 6 oldu─čunda kapan─▒yor hadi 1 kere hata oldu uyard─▒n─▒z 2.'ye kapanmas─▒ laz─▒m multileri gelince takip s─▒f─▒r adamlar tokmak1 tokmak2 tokmak3 tokmak4 diye hesap a├ž─▒yor dalga ge├žer gibi ├╝st├╝ne merkez hari├ž b├╝t├╝n k├Âyleri yanyana at─▒yorlar ip de─či┼čtirip programla ya─čma yap─▒yorlar n├╝fus 700 800 e geldikten sonrada o k├Âyleri reisleyip al─▒yorlar n├╝fus normalde ba┼člang─▒├žta herkes normal giderken ilk 100 civar─▒ biranda herkes 150 200 n├╝fus iken oluyor 800 900 ├žok ├žok iyi oyuncu olsa bile oyun ba┼č─▒nda bunu yapan adamlar oyunun ilerisinde daha neler yap─▒yor neler ama bunu biz bile g├Âr├╝p ┼čikayet ederken sizler ip farkl─▒ diyorsunuz veya t├╝rl├╝ t├╝rl├╝ bahaneler adam ilk ba┼čta farkl─▒ ip ile ac─▒yor ba┼čkas─▒na temsilcilik veriyor geli┼čtirip duruyor o 30 40 multi a├ž─▒p kendilerine a birli─či kuruyorlar multiyle a+ kuruyorlar s├╝rekli oraya ya─čma yap─▒yorlar o birli─če sald─▒r─▒nca isr anla┼čmas─▒ bile yokken ger├žek a birli─činde sald─▒r─▒ geliyor daha ne kadar a├ž─▒klay─▒c─▒ olabilirim bilmiyorum oyundan 5 10 tane denetleyici bulsan─▒z daha iyi olur ip de─či┼čik ise multi yoktur kavram─▒ndan vazge├žin l├╝tfen ├žok sa├žma ├ž├╝nk├╝ 3x e girin bak─▒n bakal─▒m biri y├╝zba┼č─▒ biri binba┼č─▒ albay kurmay cart curt yanyana k├Âyler daha ne deyim sizlere
  • 9 fark─▒ bul yar─▒┼čmas─▒ i├žin ve di─čer kat─▒ld─▒─č─▒m son yar─▒┼čmada heyecandan kullan─▒c─▒ ad─▒m ve server─▒m─▒ yazmay─▒ unutmu┼čum. Bu problem olu┼čturur mu? Yani kat─▒l─▒m hakk─▒ elde edememem gibi bir sonu├ž do─čurur mu?
    • zaten kazanm─▒┼čs─▒n─▒z :) Tebrikler
    • Kazand─▒─č─▒m─▒ g├Âr├╝nce anlad─▒m durumu :). Te┼čekk├╝r ederim. Bu zorlu g├Ârevinizde sab─▒r ve kolayl─▒klar dilerim
    • ├žok te┼čekk├╝r ederim.
  • resimlerdeki 9 fark─▒ bulma yar─▒┼čmas─▒n─▒n kazananlar─▒ belli oldu mu?
    • Bu ak┼čam yay─▒nlayaca─č─▒z.
  • Merhaba yarismaya ceavp veremiyorum
    • nas─▒l bir problem ya┼č─▒yorsunuz ?
    • Cevapla yaz─▒s─▒ yok
    • ┼čimdi yazabilirsiniz
    • Tesekk├╝rler
    • rica ederim, bol ┼čans
  • sizin bu yapt─▒─č─▒n─▒z sald─▒r─▒ basanlar onurlu...savunma basanlar onursuz bravo do─črusu.. takibini yapamayaca─č─▒n─▒z i┼če hi├ž giri┼čmeseydiniz ke┼čke
  • hocam ben de sald─▒r─▒ rekorlar─▒nda ┼čaibe var diyorum...tertemiz oynad─▒m hakk─▒m─▒ yediniz....sald─▒r─▒ rekorlar─▒n─▒nda kald─▒r─▒l─▒p onur listesinin komple kapat─▒lmas─▒n─▒ istiyorum ┼č─▒kayetciyim...siz beceremiyosan─▒z munih merkezede yaz─▒yorum hemen gerekirsede alo diyece─čim.....iyi ├žal─▒┼čmalar
  • iyi ak┼čamlar tr2 multihanter─▒ neden mesajlar─▒ma cevap vermiyor?
    • ─░yi ak┼čamlar oyuncu isminizi ├Â─črenebilir miyim ?
    • .
    • kendi kullan─▒c─▒ ad─▒m VEfsane
    • biletiniz hala cevaplanmad─▒ m─▒ ?
    • hay─▒r malesef .
  • Eski forum nickini vs alma imkan─▒m─▒z var m─▒ burda da? YUC─░N i├žin mesela 2009 kay─▒tl─▒ yaz─▒yor
    • Eski nickler yeni foruma aktar─▒l─▒rken _TR eklentisini ald─▒lar. Eski hesab─▒n─▒za bu ┼čekilde ula┼čabilirsiniz. Yani eski nickiniz ayn─▒ysa medullaspinalis_TR ┼čeklinde aktar─▒lm─▒┼čt─▒r. Ula┼čamazsan─▒z beni haberdar edin ltf.
    • Gazoz Kapa─č─▒_TR yapt─▒m ama giri┼č yapm─▒yor
    • Evet b├Âyle bir hesap mevcut de─čil, aktar─▒m yap─▒l─▒rken uzun s├╝re aktif olmayan hesaplar silinmi┼čti. Forum hesab─▒n─▒z─▒n bu isimde olmas─▒n─▒ m─▒ istiyorsunuz. ?
    • @medullaspinalis Merhaba, eski forum hesaplar─▒ yeni foruma aktar─▒l─▒rken (wbb 'ye) son 1 yil icerisinde en az 1 kere online olma kosulu gozetildi. Son 1 yil icerisinde online olmamis hesaplar ne yazikki eski hesap isimleri icin yeniden kayit yaptirmak zorunda.
    • T├╝h... Benim kulland─▒─č─▒m nickle yeni birisi ortaya ├ž─▒km─▒┼č. Kimin eski oldu─čunu g├Âstermek istemi┼čtim. Bir de insan ├Âzl├╝yor...
  • PARS birlikleri olarak -/- b├Âlgesine konu┼članaca─č─▒z sizinde bilginize
  • 10x a├ž─▒l─▒r m─▒ 1 hafta i├žinde ?
    • hen├╝z haber yok ama neden olmas─▒n :)
  • yazd─▒─č─▒m mesajlar neden siliniyor
    • ├ťslubunuz sebebiyle..
    • o zaman o forumdaki mesajlar─▒n hepsinin silinmesi laz─▒m? o eskobar denen haysiyetsizin yazd─▒─č─▒ mesajlar neden silinmiyor?
  • Selam dostum 5x roma vuru┼č g├╝c├╝ rekoru ordusunu ge├žen bir hesap vard─▒ sanki halidow hesab─▒n─▒n daha iyi gibiydi
    • Bana sald─▒r─▒ raporunun g├Âr├╝nt├╝s├╝n├╝ yollar m─▒s─▒n─▒z l├╝tfen.
    • Dostum telefondan giriyorm nas─▒l ataca─č─▒m─▒ bilmiyorm :/
    • Rekor sahibi arkada┼č bana g├Âr├╝nt├╝y├╝ yollarsa yeni d├╝zenleme yapar─▒z.
    • Te┼čekk├╝rlerr hesap sahibiyiz zaten ­čśů
    • :D o zaman PC ba┼č─▒na ge├žti─činizde yollay─▒n l├╝tfen . Bu arada hesab─▒n─▒zda bu sald─▒r─▒ya ait rapor kayd─▒n─▒ silmeyin l├╝tfen.
  • .
  • .
  • Toplulu─čunuz i├žin "Snowball Battle 2019" i├žin b├╝y├╝k bir zafer. tebrik ;)
  • cevab─▒ nereye nas─▒l yazaca─č─▒z yard─▒mc─▒ olabilir misiniz acaba ?
    • E─čer cevap penceresi g├Âz├╝km├╝yorsa kay─▒t i┼čleminizi mailinize gelen linkten aktive etmedi─činiz anla┼č─▒l─▒r. L├╝tfen mailinize gelen aktivasyon koduna t─▒klay─▒n ve cevap penceresi g├Âz├╝kecektir. Forumumuza ho┼čgeldiniz, iyi forumlar.
    • te┼čekk├╝r ederim :)
    • Rica ederim :)
  • Galyal─▒ (t├╝ccar olmayan), demirciden bir silah sat─▒n ald─▒ derken t├╝ccar m─▒ galyal─▒ de─čil yoksa galyal─▒ m─▒ t├╝ccar de─čil?
    • ''Marcella'n─▒n ya┼čad─▒─č─▒ k├Âyden yeni topraklara giden ├╝├ž t├╝ccar var. Biri Galyal─▒, biri Romal─▒ ve biri de Cermen. Onlarla birlikte, demirci, ara┼čt─▒rmac─▒ ve mimar da o y├Âne gidiyorlar. Her biri ayn─▒ ├╝├ž halktan. Hepsi bazen a├ž─▒k art─▒rmada e┼čyalar sat─▒yorlar.'' ├ť├ž t├╝ccar 3 ayr─▒ ─▒rktan , ayr─▒ca demirci, ara┼čt─▒rmac─▒ ve mimar da 3 ayr─▒ ─▒rktan ama hangisi hangi ─▒rktan bilmiyoruz . T├╝ccar olmayan galyal─▒ da ya demirci ya ara┼čt─▒rmac─▒ ya da mimard─▒r ?
    • ├žok kar─▒┼čm─▒┼č oras─▒ :)
    • :)
  • cevap yaz yazm─▒yor cevab─▒ nas─▒l yazacaz
    • ├ťyeli─činizi mailinize gelen linkden aktif hale getirmeniz gerekiyor. Bu i┼člemi yapmazsan─▒z cevap yazamazs─▒n─▒z.
    • evet etkinle┼čtirmi┼čtim daha ├Ânceki sorunuza cevap vermi┼čtim
    • mail hala duruyorsa tekrar eder misiniz bakal─▒m ne olacak ?
    • 2. soruya cevap yazam─▒yorum ┼čapka sorusuna 3. soruya cevap yazabiliyorum hangi ├╝lkeden sorusuna cevap yaz─▒l─▒yor
    • 2. soru kapand─▒ . 3.g├╝n ge├žerli .22 Eyl├╝l de 4.g├╝n sorusu yay─▒nlanacak. Toplamda 3 g├╝n├╝n sorusuna do─čru cevap verdi─činizde finale kal─▒yorsunuz.
  • Mehaba hayaligenc nas─▒ls─▒n?
    Etkinli─čin cevaplar─▒n─▒ buraya m─▒ yaz─▒yoruz acaba, yazd─▒m ama yay─▒nlanmad─▒. Benim cevab─▒m i┼čleme al─▒nmayacak m─▒?
    • ─░yi ak┼čamlar Say─▒n Regnum.
    • ─░yi ak┼čamlar sayg─▒de─čer smodum.
  • hey
  • Verdi─čim cevap i┼čleme al─▒nmayacak m─▒?
    • cevaplar yar─▒┼čma sonu├žlanana kadar g├Âr├╝nmez olacaklar.
    • Cevab─▒ d├╝zeltmemiz m├╝mk├╝n m├╝
    • yeni bir cevap yaz─▒n eskisini iptal ederim ben
    • Yar─▒┼čma cevab─▒n─▒ buraya yazmay─▒n l├╝tfen
    • roma
  • cevaplar─▒ nereye g├Ânderecez
  • Ben yokken Tony gitmi┼č yerine lacivert diye biri gelmi┼č. Lacivert diye nick mi olur be?.. Laciverti verelim Tony'i alal─▒m, Tony iyiydi. :(
    • Lacivert de iyi :) F─▒rsat verin l├╝tfen :)
    • Yaniiiiii bilemiyorum... Peki peki, Odin'in gelmesine 1 g├╝n kalaya kadar fikrimiz de─či┼čmezse Laciverti verir Tony'i al─▒r─▒z. Laciverte s├Âyle bu k─▒ya─č─▒n─▒ unutmas─▒n. Senin hatr─▒n olmasa f─▒rsat vermezdim ­čÖä
    • Tony i bende sevmezdim
      Betada y─▒k─▒lmamak i├žin ayaklar─▒ma kapand─▒
  • youtu.be/nPnz-u6grw4
    En sevdi─čimiz, d├╝nyan─▒n en ba┼čar─▒l─▒ s├╝per moderator├╝ bu sezonda nas─▒llar acaba? Seri ban atmaya haz─▒r m─▒s─▒n─▒z efendim? :)
  • slm alt─▒nlar hangi yolla bize ne zaman ula┼čacak bilgi alabilirmiyim
    • Ben de bunu ├Â─črenmek istiyorum.
    • ├žok sanatsal bir ├žal─▒┼čma, te┼čekk├╝r ederim.
  • Konuyu neden tatile aliyorsun? Tum north gelse ederleri kac kurus. Bir soruya cevap veremwyen mimari satan oyuncu bozuntusu alayi. Akbaba ususup baskin cikacaklarini zannediyorlar ama yqniliyorlar

tg_TL-DQ4_970x250_181126.jpg