Glacier Community Manager PL

• Male
  • Member since Dec 10th 2017
  • Last Activity:
Profile Hits
1,301
  • WITAM, chciałbym zapytać o promocje monet na eliminacjach serwer europejski bedzie cokolwiek bardzo prosze o informacje:)
    • Witam,

Nie udzielamy takich informacji z większym niż zwykle wyprzedzeniem :) Prosimy o cierpliwość i obserwowanie informacji w grze jak i na Forum :)
    • W sumie to już mogę powiedzieć, przepraszam za poprzednią wiadomość. Promocja weekendowa niedawno się rozpoczęła :)
  • Czesc.. moj post wymaga aktywacji.. mozesz prosze?
  • nie otrzymałem złotych monet za poprzednie Mistrzostwa Świata ,grałem na koncie kessi z adresu iwan70@interia.eu
  • Witam.
    Pytanie mam.
    Dostalem bana za rzekome uzywanie skryptow co jest kompletna nieprawda. Napisalem do supportu i czekam. Jesli sie okaze ze nie mieli racji moge sie domagac rekompensaty ? Jest to pierwsza faza gry i przyznam ze jestem dosc wysoko jesli chodzi o rozwoj konta. I taka blokada do czasu kontaktu z supportem to dla mnie mega strata.
  • Witam
    Głupie pytanie dlaczego nie mogę dodać posta w wątku raporty wojenne ts10 ? :D
    Nie mam żadnego przycisku do tego
    • Witaj,

Z tego co widzę poradziłeś sobie sam :)
  • Witam,
    Mam dwa pytania :)
    Kto ma wpływ na to jakiej szybkości będą nowe serwery oraz czy wiadomo kiedy można spodziewać się polskiego serwera z prędkością 1 ?
    Pozdrawiam serdecznie!
    • Witaj,

Standardowa prędkość serwerów w domenie PL to x2 i tak po prostu będzie, aż się to zmieni.
      Jeśli chodzi o start serwera PL o prędkości x1 to będzie on miał miejsce najprawdopodobniej po zakończeniu obecnego polskiego serwera o prędkości x1.
  • witam
    Będzie kolejna edycja serwera 10x?
    • Cześć,

Na ten moment nic nie wiadomo.
      Serwery 10x dopiero się skończyły, ale nie jesteś jedyną osobą, która o to pyta. Zakładamy więc, że się Wam podobała taka szybkość pomimo tego, że trzeba było poświęcić na nią znacznie więcej czasu. Dam znać ogłoszeniem, jak tylko będę coś wiedział.
    • liczę ze w weekend majowy będzie co robic :))
  • Może będzie jakaś promocja na monetki z okazji świąt
    • Na ten moment nie mam żadnych oficjalnych informacji, które mógłbym przekazać. Bardzo mi przykro.
  • Mam pytanie odnosnie drugiej zagadki Marcelli.Gdzie moge to skonsultowac ?
    • Możesz tutaj, możesz również poprzez prywatną konwersację. Jak wolisz.
    • Daj na priv bo ja nie wiem gdzie. Nowy jestem
    • juz znalazlem. zaraz napisze
  • Dzięki za odpowiedź, jestem z czasów, kiedy grałem na serwerze Travian Classic z 2007 (coś pięknego ). Szkoda, że nie ma już gry w tym wydaniu (chyba, że się mylę :)). Pamiętam, jak miałem kiedyś (właśnie na tym serwerze Classic z 2007- ok. 16 osad). Z każdym ulepszeniem gry, grałem sporadycznie i stawałem się z automatu farmą. Zobaczymy jak teraz będzie się grało. Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam wszystkich serdecznie.
    • Powodzenia w grze, gra przyspieszyła - to prawda. Grałem na classicu w 2008 roku bodajże :) to był mój pierwszy serwer.
  • Witam, w jaki sposób mógłbym zgłosić rozwiązanie zagadki z Mercello? Jestem tu nowy ;)
    • Cześć!

Super, że jesteś nowy - witam Cię serdecznie. Mam nadzieję, że Ci się tutaj spodoba.
      Po prostu dodaj post w tym temacie: wbb.forum.travian.com/index.ph…zie%C5%84-1-plan-ratunku/

Na samym dole powinieneś mieć taki tekst: "Reply to this thread" - po prostu kliknij na niego i pojawi się pole do wpisania odpowiedzi. Powodzenia!
  • Czy wiadomo coś o wiosennym serwerze ROA? jest taki w planach?
    z racji kwarantanny i sytuacji w polsce i na swiecie teraz byłby idealny.
    • Cześć,

Masz na myśli Codex Victoria?
      Jeśli tak to na razie nie ma oficjalnie podanych informacji. Wkrótce jednak startują dwa serwery, jeden x2, drugi x3.

Pozdrawiam
  • Cześć, przyklej proszę gdzieś w widocznym miejscu : wbb.forum.travian.com/index.ph…omoc-dla-tomka-nirglooma/
  • Było jakieś info u góry... kiedy kolejne kwalifikacje do mistrzostw ?
    • Na ten moment oficjalnych informacji brak.
  • Witam. Czy byłaby możliwość zankietowania graczy w kwestii wprowadzenia na stale 5 nacji na polskie serwery?? proszę o odpowiedz.dziękuje z góry
    • Witaj,

Obecnie nie ma takich planów z tego co wiem. Taka zmiana na pewno też nie dotyczyłaby tylko polskiej domeny, a całego świata.

Pozdrawiam,
      Glacier
  • mogę jakoś na PW podać moj nick w grze ?
    • Witam,

A w jakim celu chcesz mi podać ten nick? Chodzi o konkurs?
      Jeśli tak to zasady konkursu mówią jasno - nick ma być podany wraz ze zgłoszeniem konkursowym w poście.
  • Jak to z tym PW odnośnie odbioru nagrody z konkursu?
    Czekać na wiadomość, czy samemu pisać?
    Niestety na tym forum nie mogę znaleźć klasycznej PW. Jedyne co mi ją przypomina, to ten wpis na ścianie :)
    Sorki za zawracanie głowy, jeśli moje pytanie jest trywialne :)
    • Sprawa załatwiona przez wiadomości prywatne (piszę ten komentarz dla wszystkich, którzy tutaj weszli i mogliby pomyśleć, że nie odpisuję na wiadomości od graczy - oj nie, odpisuję na wszystkie) :).
  • Stary :D , dawajcie ten serw x1 co startuje na 5 nacji , ciekawiej bedzie , ogarne pare ekipek zeby wpadlo
    • Witaj,

Niestety, ale ustawienia serwera zostały już zostały podane i nie ulegną zmianie - dowiem się, czy istnieje w ogóle taka możliwość/szansa. Pewnie jak coś się zmieni w stosunku do obecnych oficjalnych informacji to podam takie info w oficjalnym wątku na temat serwera.
      Dziękuję za zaangażowanie, aby było dużo graczy na serwerze.

Pozdrawiam,
      Glacier
    • Jestem 100% zaaa!
  • Hej. Wiem że termin nie został dotrzymany ale mamy dużo lepszego kandydata do legendy roku. Człowiek który stworzył konwerter nie widziany od wielu miesięcy a z którego korzysta wielu graczy.
    Jeżeli to możliwe bardzo proszę o dodanie od listy gracza dziki_kasiaste
    Link do konwertera: travian-tool.com/
    • Witaj,

Przykro mi, ale Zasady to Zasady. Nie mogę ich zmieniać.

Pozdrawiam,
      Glacier

tg_TL-DQ4_970x250_181126.jpg