Glacier Community Manager PL

• Male
  • Member since Dec 10th 2017
Profile Hits
628
🔥 New user interface & tribe specific buildings survey 🔥
The answers can be submitted until February 21, 2020 10:00 GMT+1.
The survey results will form a foundation for our future work on the needed adjustments based on your wishes and suggestions.
➡️ TO THE SURVEY ⬅️

• Witam. Czy byłaby możliwość zankietowania graczy w kwestii wprowadzenia na stale 5 nacji na polskie serwery?? proszę o odpowiedz.dziękuje z góry
    • Witaj,

Obecnie nie ma takich planów z tego co wiem. Taka zmiana na pewno też nie dotyczyłaby tylko polskiej domeny, a całego świata.

Pozdrawiam,
      Glacier
  • mogę jakoś na PW podać moj nick w grze ?
    • Witam,

A w jakim celu chcesz mi podać ten nick? Chodzi o konkurs?
      Jeśli tak to zasady konkursu mówią jasno - nick ma być podany wraz ze zgłoszeniem konkursowym w poście.
  • Jak to z tym PW odnośnie odbioru nagrody z konkursu?
    Czekać na wiadomość, czy samemu pisać?
    Niestety na tym forum nie mogę znaleźć klasycznej PW. Jedyne co mi ją przypomina, to ten wpis na ścianie :)
    Sorki za zawracanie głowy, jeśli moje pytanie jest trywialne :)
    • Sprawa załatwiona przez wiadomości prywatne (piszę ten komentarz dla wszystkich, którzy tutaj weszli i mogliby pomyśleć, że nie odpisuję na wiadomości od graczy - oj nie, odpisuję na wszystkie) :).
  • Stary :D , dawajcie ten serw x1 co startuje na 5 nacji , ciekawiej bedzie , ogarne pare ekipek zeby wpadlo
    • Witaj,

Niestety, ale ustawienia serwera zostały już zostały podane i nie ulegną zmianie - dowiem się, czy istnieje w ogóle taka możliwość/szansa. Pewnie jak coś się zmieni w stosunku do obecnych oficjalnych informacji to podam takie info w oficjalnym wątku na temat serwera.
      Dziękuję za zaangażowanie, aby było dużo graczy na serwerze.

Pozdrawiam,
      Glacier
  • Hej. Wiem że termin nie został dotrzymany ale mamy dużo lepszego kandydata do legendy roku. Człowiek który stworzył konwerter nie widziany od wielu miesięcy a z którego korzysta wielu graczy.
    Jeżeli to możliwe bardzo proszę o dodanie od listy gracza dziki_kasiaste
    Link do konwertera: travian-tool.com/
    • Witaj,

Przykro mi, ale Zasady to Zasady. Nie mogę ich zmieniać.

Pozdrawiam,
      Glacier