Tony Stark Merchant

• Member since May 12th 2018
  • Last Activity:
Profile Hits
53,664
  • G├Âyn├╝m hep seni ar─▒yor, neredesin sen?
  • Bu alt─▒n fiyatlar─▒n─▒n y├╝kselmesi T├╝rklerin oynamamas─▒ i├žin yap─▒lan bir ad─▒m m─▒ diye d├╝┼č├╝nmeden edemiyoruz 153 lira olan alt─▒n 250 lira oluyor bence buna bir d├╝zenleme getirmeniz gerekiyor..
    • Ben T├╝rklere ├Âzel yap─▒ld─▒─č─▒n─▒ d├╝┼č├╝nm├╝yorum.Asl─▒nda alt─▒n─▒n fiyat─▒ de─či┼čmiyor fakat bizim param─▒z s├╝rekli de─čer kaybetti─činden tl olarak y├╝kselmi┼č g├Âr├╝n├╝yor.
  • Hi friend ... how many multihunter there in pansora x 2 ... Im calling hem for 2 days & no reply ...

I need to remove one acount from my two acount which I own with my twins ,,,, to complete the game with one acount ^^^^

Im daily gold user with my groups millions of golds ^^^

Ok ..... can you help me to communicate with multihunter in whatsapp or direct ^^$$$ help me please I need to win all travian servers with my groupd^^$$$
  • Hi friend ... how many multihunter there in pansora x 2 ... Im calling hem for 2 days & no reply ...

I need to remove one acount from my two acount which I own with my twins ,,,, to complete the game with one acount ^^^^

Im daily gold user with my groups millions of golds ^^^

Ok ..... can you help me to communicate with multihunter in whatsapp or direct ^^$$$ help me please I need to win all travian servers with my groupd^^$$$
  • Server1 ne zaman a├ž─▒lacak net bir bilgi almam─▒z m├╝mk├╝n m├╝?
    • 25 Nisanda a├ž─▒laca─č─▒ a├ž─▒kland─▒.
  • Nas─▒l s├╝per moderat├Âr ama (!)
  • Merhabalar, alt─▒n sat─▒n ald─▒m. Ama ne yaz─▒k ki hala hesab─▒ma aktar─▒lmad─▒. Bu konu da yard─▒mc─▒ olabilicek biri var m─▒? Maillerime d├╝zg├╝n cevap verilmiyor. ─░lgilebilir misiniz?
    • Havale/eft ile yap─▒lan ├Âdemelerde alt─▒nlar─▒n hesab─▒n─▒za ula┼čmas─▒ 1-3 i┼č g├╝n├╝ s├╝rebilmektedir.Bu konuda size yard─▒mc─▒ olabilecek en yetkili ki┼či Odin dir.
  • Tebrik ederim Smodum :)
  • Bir bakay─▒m dedim :)
  • Hocam huanlar─▒n oldu─ču yeni bir s├Ârv─▒r ne zaman a├ž─▒l─▒yor
    • ┼×u an takvimde yok a├ž─▒lmadan ├Ânce duyurusunu yapar─▒z :)
    • EyvAllah
  • ben kimim biliyor musun?
  • final serveri admini batman in nicki nedir burda kendisine biraz uzunca olabilecek bir mesaj yazim bir┼čeyler anlatmak istiyorum
    • Kendileri forumda yoklar ama isterseniz bana yaz─▒n ben iletirim.
  • Merhabalar forum hesab─▒ ile ilgili kimden yard─▒m alabilirim ?
    • Sirius size yard─▒mc─▒ olabilir.Yetkilerimi a┼čm─▒yorsa bende yard─▒m edebilirim.
  • Bilet nas─▒l kalmad─▒ ya. :( Nas─▒l ka├ž─▒rd─▒m..
  • Hocam final bileti varsa ├žok makbule ge├žer
  • wbb.forum.travian.com/thread/553535-saygi-s2-de/ sayfam─▒z─▒ ne zaman a├žmay─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorsunuz sayfaya ceza m─▒ geldi acaba ?
  • boas , a que horas come├ža o TS6 Lusobrasileiro, hora PT ?
  • Hi Tony, just curious if there's a way to reactivate my old forum account in here? it was under "Honcho". I've been away from the game since 2015.

Best Regards,

Honch
  • Teknolojin olmazsa bir hi├žsin Tony.
    • Dahi
      Milyarder
      Playboy ve
      Hay─▒rseverim :)
    • Kahraman de─čilsin.
    • Aynn son film de wakanga ya d├Ân├╝p topluca sava┼čcaklar─▒n─▒ tah binbir ─▒┼č─▒k y─▒l─▒ uzaktaki gezegende sava┼čt─▒n.
    • B├╝t├╝n i┼či Peter yapt─▒ Tony *├ç├ľP*
    • :)
  • selam
  • Brother will kill brother
    Spilling blood across the land
    Killing for religion
    Something I don't understand
    Fools like me who cross the sea
    And come to foreign lands
    Ask the sheep for their beliefs
    "Do you kill on God's command?"
  • forumda moderat├Âre ├Âzel mesaj nas─▒l at─▒l─▒r
  • normal olarak en yak─▒n server giri┼če g├Âre bu oldugu i├žin sordum server 4 var tr4 ayr─▒ bu server 4 1,5 y─▒la yaklast─▒ 2 y─▒ld├Ânumunu goruruz sanki :)) 31 ekim ├Ânces─▒nde normal server tak─▒b─▒ndey─▒m.
  • s2 son durumu merak ettim.formda herhangi bir paylas─▒m─▒ uzun zamand─▒r yok.
    • Server bitmi┼čti.31 ekimde tekrardan a├ž─▒labilir diye d├╝┼č├╝n├╝yorum.
  • Selamlar dostum travian PATH TO PANDORA ya kaydolucam ama hangi e maili yazarsam yazay─▒m onaylama e-postas─▒ gelmiyor ?
  • BU KAHRAMAN KAYDI NASIL YAP─░L─░YOR
    • Odin bu konuda daha bilgili ona yazabilir misiniz?
  • ay─▒n bas─▒ dur pardon ay─▒n ortas─▒na gelm─▒s─▒z vay beee :))
  • s.alm karde┼čim s7 yak─▒n d├Ânemde ac─▒lma ─▒ht─▒mali var m─▒ ----- daha dogrusu yen─▒ b─▒r server haber─▒nden b─▒lg─▒ sah─▒b─▒m─▒s─▒n─▒z
    • ┼×u an ├Âyle bir bilgim yok fakat her ay─▒n ba┼č─▒nda forumda ayl─▒k takvim yay─▒nlan─▒yor.E─čer a├ž─▒lacak olursa ├Âncesinde forumda duyururuz :)
  • ├ťstad 3xde g├Â├žmenler yolda kayboldu. Askeri ├╝stende g├Âremiyoruz. ├çak─▒┼čmada olmad─▒.
    • Teknik bir sorun var. admin@travian.com.tr ye mail atabilirsin veya oyundan multihunter a yazabilirsin.
    • ├ťstad yazd─▒k 20gold yollad─▒. 3xdeyiz bir g├╝n├╝m├╝z yendi 20 alt─▒n telafisi olmaz
    • Maalesef benim elimden bir ┼čey gelmiyor Almanyaya yazmay─▒ deneyebilirsiniz.
    • email adresi yollarm─▒s─▒n─▒z almanyan─▒n
    • travian.com/de/support

┼čuradan ticket atabilirsiniz
  • Dostum yeni sunucunun a├ž─▒laca─č─▒ tarih belli oldu mu ?
    • En yak─▒n sunucu 20 Eyl├╝l de a├ž─▒lacak Path to Pandora s├╝r├╝m├╝ olacak.

tg_TL-DQ4_970x250_181126.jpg