Tony Stark Merchant

• Member since May 12th 2018
  • Last Activity:
Profile Hits
53,077
  • Bu altın fiyatlarının yükselmesi Türklerin oynamaması için yapılan bir adım mı diye düşünmeden edemiyoruz 153 lira olan altın 250 lira oluyor bence buna bir düzenleme getirmeniz gerekiyor..
    • Ben Türklere özel yapıldığını düşünmüyorum.Aslında altının fiyatı değişmiyor fakat bizim paramız sürekli değer kaybettiğinden tl olarak yükselmiş görünüyor.
  • Hi friend ... how many multihunter there in pansora x 2 ... Im calling hem for 2 days & no reply ...

I need to remove one acount from my two acount which I own with my twins ,,,, to complete the game with one acount ^^^^

Im daily gold user with my groups millions of golds ^^^

Ok ..... can you help me to communicate with multihunter in whatsapp or direct ^^$$$ help me please I need to win all travian servers with my groupd^^$$$
  • Hi friend ... how many multihunter there in pansora x 2 ... Im calling hem for 2 days & no reply ...

I need to remove one acount from my two acount which I own with my twins ,,,, to complete the game with one acount ^^^^

Im daily gold user with my groups millions of golds ^^^

Ok ..... can you help me to communicate with multihunter in whatsapp or direct ^^$$$ help me please I need to win all travian servers with my groupd^^$$$
  • Server1 ne zaman açılacak net bir bilgi almamız mümkün mü?
    • 25 Nisanda açılacağı açıklandı.
  • Nasıl süper moderatör ama (!)
  • Merhabalar, altın satın aldım. Ama ne yazık ki hala hesabıma aktarılmadı. Bu konu da yardımcı olabilicek biri var mı? Maillerime düzgün cevap verilmiyor. İlgilebilir misiniz?
    • Havale/eft ile yapılan ödemelerde altınların hesabınıza ulaşması 1-3 iş günü sürebilmektedir.Bu konuda size yardımcı olabilecek en yetkili kişi Odin dir.
  • Tebrik ederim Smodum :)
  • Bir bakayım dedim :)
  • Hocam huanların olduğu yeni bir sörvır ne zaman açılıyor
  • ben kimim biliyor musun?
  • final serveri admini batman in nicki nedir burda kendisine biraz uzunca olabilecek bir mesaj yazim birşeyler anlatmak istiyorum
    • Kendileri forumda yoklar ama isterseniz bana yazın ben iletirim.
  • Merhabalar forum hesabı ile ilgili kimden yardım alabilirim ?
    • Sirius size yardımcı olabilir.Yetkilerimi aşmıyorsa bende yardım edebilirim.
  • Bilet nasıl kalmadı ya. :( Nasıl kaçırdım..
  • Hocam final bileti varsa çok makbule geçer
  • wbb.forum.travian.com/thread/553535-saygi-s2-de/ sayfamızı ne zaman açmayı düşünüyorsunuz sayfaya ceza mı geldi acaba ?
  • boas , a que horas começa o TS6 Lusobrasileiro, hora PT ?
  • Hi Tony, just curious if there's a way to reactivate my old forum account in here? it was under "Honcho". I've been away from the game since 2015.

Best Regards,

Honch
  • Teknolojin olmazsa bir hiçsin Tony.
    • Dahi
      Milyarder
      Playboy ve
      Hayırseverim :)
    • Kahraman değilsin.
    • Aynn son film de wakanga ya dönüp topluca savaşcaklarını tah binbir ışık yılı uzaktaki gezegende savaştın.
    • Bütün işi Peter yaptı Tony *ÇÖP*
    • :)
  • selam
  • Brother will kill brother
    Spilling blood across the land
    Killing for religion
    Something I don't understand
    Fools like me who cross the sea
    And come to foreign lands
    Ask the sheep for their beliefs
    "Do you kill on God's command?"
  • forumda moderatöre özel mesaj nasıl atılır
  • normal olarak en yakın server girişe göre bu oldugu için sordum server 4 var tr4 ayrı bu server 4 1,5 yıla yaklastı 2 yıldönumunu goruruz sanki :)) 31 ekim öncesınde normal server takıbındeyım.
  • s2 son durumu merak ettim.formda herhangi bir paylasımı uzun zamandır yok.
    • Server bitmişti.31 ekimde tekrardan açılabilir diye düşünüyorum.
  • Selamlar dostum travian PATH TO PANDORA ya kaydolucam ama hangi e maili yazarsam yazayım onaylama e-postası gelmiyor ?
  • BU KAHRAMAN KAYDI NASIL YAPİLİYOR
    • Odin bu konuda daha bilgili ona yazabilir misiniz?
  • ayın bası dur pardon ayın ortasına gelmısız vay beee :))
  • s.alm kardeşim s7 yakın dönemde acılma ıhtımali var mı ----- daha dogrusu yenı bır server haberınden bılgı sahıbımısınız
    • Şu an öyle bir bilgim yok fakat her ayın başında forumda aylık takvim yayınlanıyor.Eğer açılacak olursa öncesinde forumda duyururuz :)
  • Üstad 3xde göçmenler yolda kayboldu. Askeri üstende göremiyoruz. Çakışmada olmadı.
  • Dostum yeni sunucunun açılacağı tarih belli oldu mu ?
    • En yakın sunucu 20 Eylül de açılacak Path to Pandora sürümü olacak.
  • Forum için iki Hesabım biriyle girip sadece yorumları okuyorum diğeriyle girip gerektiğinde yorum yapıyorum sıkıntı olur mu?