Tony Stark Moderator TR

• Member since May 12th 2018
  • Last Activity:
  • Forum
Profile Hits
52,348
  • Hocam huanların olduğu yeni bir sörvır ne zaman açılıyor
  • ben kimim biliyor musun?
  • final serveri admini batman in nicki nedir burda kendisine biraz uzunca olabilecek bir mesaj yazim birşeyler anlatmak istiyorum
    • Kendileri forumda yoklar ama isterseniz bana yazın ben iletirim.
  • Merhabalar forum hesabı ile ilgili kimden yardım alabilirim ?
    • Sirius size yardımcı olabilir.Yetkilerimi aşmıyorsa bende yardım edebilirim.
  • Bilet nasıl kalmadı ya. :( Nasıl kaçırdım..
  • Hocam final bileti varsa çok makbule geçer
  • wbb.forum.travian.com/thread/553535-saygi-s2-de/ sayfamızı ne zaman açmayı düşünüyorsunuz sayfaya ceza mı geldi acaba ?
  • boas , a que horas começa o TS6 Lusobrasileiro, hora PT ?
  • Hi Tony, just curious if there's a way to reactivate my old forum account in here? it was under "Honcho". I've been away from the game since 2015.

Best Regards,

Honch
  • Teknolojin olmazsa bir hiçsin Tony.
    • Dahi
      Milyarder
      Playboy ve
      Hayırseverim :)
    • Kahraman değilsin.
    • Aynn son film de wakanga ya dönüp topluca savaşcaklarını tah binbir ışık yılı uzaktaki gezegende savaştın.
    • Bütün işi Peter yaptı Tony *ÇÖP*
    • :)
  • selam
  • Brother will kill brother
    Spilling blood across the land
    Killing for religion
    Something I don't understand
    Fools like me who cross the sea
    And come to foreign lands
    Ask the sheep for their beliefs
    "Do you kill on God's command?"
  • forumda moderatöre özel mesaj nasıl atılır
  • normal olarak en yakın server girişe göre bu oldugu için sordum server 4 var tr4 ayrı bu server 4 1,5 yıla yaklastı 2 yıldönumunu goruruz sanki :)) 31 ekim öncesınde normal server takıbındeyım.
  • s2 son durumu merak ettim.formda herhangi bir paylasımı uzun zamandır yok.
    • Server bitmişti.31 ekimde tekrardan açılabilir diye düşünüyorum.
  • Selamlar dostum travian PATH TO PANDORA ya kaydolucam ama hangi e maili yazarsam yazayım onaylama e-postası gelmiyor ?
  • BU KAHRAMAN KAYDI NASIL YAPİLİYOR
    • Odin bu konuda daha bilgili ona yazabilir misiniz?
  • ayın bası dur pardon ayın ortasına gelmısız vay beee :))
  • s.alm kardeşim s7 yakın dönemde acılma ıhtımali var mı ----- daha dogrusu yenı bır server haberınden bılgı sahıbımısınız
    • Şu an öyle bir bilgim yok fakat her ayın başında forumda aylık takvim yayınlanıyor.Eğer açılacak olursa öncesinde forumda duyururuz :)
  • Üstad 3xde göçmenler yolda kayboldu. Askeri üstende göremiyoruz. Çakışmada olmadı.
  • Dostum yeni sunucunun açılacağı tarih belli oldu mu ?
    • En yakın sunucu 20 Eylül de açılacak Path to Pandora sürümü olacak.
  • Forum için iki Hesabım biriyle girip sadece yorumları okuyorum diğeriyle girip gerektiğinde yorum yapıyorum sıkıntı olur mu?
  • ben neden imza düzenleyemiyorum
    • @odin veya @sirius la iletişime geçerseniz yardımcı olabilirler
  • merhabalar şu pandora için key isteyecektim odine yazdım cevap vermedi elimde yokda demedi resmi tatil herkese tatil galiba :D
  • sen kimsin ?
  • Merhaba,Eleme sunucusunda silinen hesaptan dolayı altın aktarma mailindeki linkten bağlantı sağlayamamaktayım,kime yada nereye başvuracağım hakkında yardımcı olursanız sevinirim.Bağlantı linkine tıkladığımda Travian ana sayfasına yönlendirmekte.
  • Lan key atın biriniz
  • Hi Mr. Stark, where is Jarvis?
  • Jeanne dArc msn den sileceksin.. tony
  • TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOONY