GodsWhipper Artisan

• Member since Jan 26th 2019
Profile Hits
108
  • Bütün Trabzonlular senin gibi kudurun alamadnz kupayı :D hala kendinizi şampiyon sanıyorsunuz hayal perestler sizi .d
    • bak kardeş klavye erkekligi basit bir iş senin meselen ne bilmiyorum ama o veledler benimle kapışacak adamlar degil sivilde kimsenin ne yaptigini bileemessin sizin oralarda millet ot cekerken biz burda kasaplık yapiyoduk anladın mı tarsus cocugu
    • 4 yıl trabzondaydm 4 kurban bayramıda trabzonda kaldm herkesde biliyordu bizi bı tane Trabzonlu çıkıp et getirip et yedirmedi öğrenci adamdr demedi orda sizin notunuzu verdim ben kasap olduğunuz doğru ama insanlık 0 kendi menfaatleri niz kendi işleriniz her daim önde
    • onu yapanlar yobaz insanlar ayip ediyosun geldiginde bana haber et güzel bi rakı et yaparız sözüm olsun böyle konularda herkez bir değildir her yerde hain insanlar vardır bunu unutma
    • Eyw bende izlenim böyle oldu maalesef
    • kardeşim biz bu oyunda tartışlıyoz ama dısarda hepimiz biriz bunu kimse idrak edemiyor ben normalde forumda takılmıyorum sizin birlikten sinir bozucu 2 3 sahıs var dayanamadım konustum bu tarzım degil normal yaşantıma göre bu oyun bana göre degil ama takılıyoz işte bak harbi tarsuslu sana suan her hangi bir hakaretim olmadi sen okul mu okuyon trabzonda haberleşelim bizle hayatını yaşarsız merak etme şiven konusman degilsmez :)