Dark Blue Super Moderator TR

• Male
  • Member since Aug 14th 2019
Profile Hits
1,710
­čöą Travian: Shadow Empires ­čöą Open Beta has started!
Check out the new version of the Annual Special before anybody else by registering to the Open Beta Gameworld.

Ô×í´ŞĆ Register Now! ÔČů´ŞĆ
  • PARS birlikleri olarak -/- b├Âlgesine konu┼članaca─č─▒z sizinde bilginize
  • Bizle de server r├Âportaj─▒ yap─▒n illa birlik ba┼čkan─▒ m─▒ olmak gerek
  • Dostum 5x rekor dedi─činiz roma ordusundan daha iyisi vard─▒ diye hat─▒rl─▒yorum..
    • Rekorun ge├žerli olmas─▒ i├žin bize bildirilmi┼č olmad─▒ gerekmektedir.
    • Dostum teldeyim foruma at─▒lm─▒┼čt─▒r elbet ama telefondan atam─▒yorum foruma
    • Bizlere ├Âzel mesaj yolu ile bildirmeniz gerekmektedir. M├╝sait olunca yollayabilirsiniz.
  • kahraman─▒m─▒n maceralar─▒ 5 saat gidi┼č 5 saat d├Ân├╝┼č 10 saat s├╝r├╝yor l├╝tfen d├╝zelsinler ┼čunu art─▒k izmir ankara seferi 8 saat zaten neyin kafas─▒ bu anlamad─▒m moderat├Âr bey ger├žek├žilik de bu kadar abart─▒lmazki ─░STANBULU YEN─░DEN FETHETM─░YORUZ K─░
    • Merhaba,

Kahraman─▒n─▒z─▒n bulundu─ču k├Âye uzak kahraman k─▒┼člas─▒ kurmu┼č olmal─▒s─▒n─▒z. Onu y─▒kt─▒─č─▒n─▒z taktirde sorun d├╝zelecektir.
    • KAHRAMAN KI┼×LASINI MERKEZDEN BA┼×KA YERE KURMAYALIM YAN─░ DO─×RU ANLADIM D─░M─░ SAYIN MODERAT├ľR├ťM
    • Tabiki ├Âyle de─čil vahan─▒z─▒ ald─▒ktan sonra y─▒kabilirsiniz.
    • TE┼×EK├ťRLER MODERAT├ľR├ťM ─░N┼×ALLAH D├ťZEL─░R :(
  • wbb.forum.travian.com/index.phÔÇŽostID=7977098#post7977159
    bu sayfaya bakarsan─▒z hanedan birliklerinde anahtar adl─▒ oyuncu gereksiz diye bana hakaret ediyor gereginin yap─▒lmas─▒n─▒ istiyorum arkada┼ča dair bir hakaretim olmad─▒g─▒ halde
  • s6 (-/-) B├Âlgesi BEYLER Birli─či
  • selamun aleykum s6 da kuzey do─ču art─▒ art─▒ b├Âlgesine ANKA birli─čini eklermisin
  • A├ž─▒lcakm─▒ 13:00 da daha net bilgi verirmisiniz
    • Evet,

Sunucu a├ž─▒ld─▒.
  • B├Âlgemizi de─či┼čtiriyoruz -/-de ba┼čl─▒yacaz d├╝Zeltirsen sevinirim
  • Gerekli olan b├Âlgelere ismimizi yazmanizi,forum engellemelerini kaldirmanizi ve bir ├Âz├╝r bekliyoruz
    • Forum kurallar─▒ gere─či bir hesab─▒n─▒z olabilir. Forum kurallar─▒n─▒ ihlal etti─činiz i├žin hesab─▒n─▒z kapat─▒ld─▒.
    • Bolgeleri tekrar yazin adil olun.
      AKINCILAR,ANADOLU birlikleri (-,-)
  • ANADOLU birlikleri olarak TURAN birligine tam destege geliyoruz -/- Ekleyelim kardesim
  • AKINCILAR'lar olarak s6 da eksi ekside olacagiz
    TURAN birli─či ile ittifak i├žindeyiz yazarmisiniz b├Âlgeler kismina
  • TURAN birli─či olarak (-,-) olaca─č─▒z S1 de not d├╝┼čebilirmisin b├Âlgelere
    • S1 A├ž─▒lmayacak isterseniz S6 i├žin d├╝┼čebilirim.
  • herkes server a haz─▒r ├žok ki┼či soruyor kimse cevaplam─▒yor yeni server ne zaman a├ž─▒lacak. eskiden kolayca haberimiz olurdu bir yerde yay─▒nlan─▒r ├Ân kay─▒t falan haz─▒rl─▒k yapard─▒ insanlar paras─▒n─▒ alt─▒n─▒n─▒ orta─č─▒n─▒ haz─▒rlard─▒ server a├ž─▒lacak diye. ┼čimdi sanki b├╝y├╝k bir s─▒r gibi. herkes soruyor herkes sa─čda solda ar─▒yor ├Â─črenmeye ├žal─▒┼č─▒yor ama bulam─▒yor. bir oyun oynatacaks─▒n─▒z sonu├žta bu ticari ve sosyal bir ┼čirket ama sataca─č─▒ mal─▒ gizliyor kimse bulam─▒yor. en az─▒nda 1 hafta kala insanlar─▒n g├Ârebilecekleri bir yerde travian ana sayfada kay─▒t sayfas─▒nda veya oynana server lara mesajl─▒ bilgi notu ┼čeklinde bir kenar─▒na verebiliriniz bilgiyi. l├╝tfen bu konuya bir ├žare bulun. 1 ay ├Ânceden ilan edin demiyorum ama 1 hafta kala en az─▒ndan girdi─čimiz her yerde g├Ârebilelim.
    forum un ba┼č─▒nda travian ana sayfada veya oyuna devam eden yun d├╝nyalar─▒nda k─▒sa bir bilgi notu olsun g├Ârmek isteyenin g├Ârebilece─či.
    ben bu oyunu 10 seneden fazla oynuyorum ben bulam─▒yor bilemiyorsam yeni oynayanlar yada oynayacaklar nerden bilecek bulacak.
    bu konu bence hem bizim a├ž─▒m─▒zdan hemde oyunun sahipleri a├ž─▒s─▒ndan ├žok ├Ânemli
  • Birlik ismini yalnis yazmissiniz b├Âlge yerine kontrol ederseniz memnun olurum
  • NATO birli─či olarak -/+ b├Âlgesinde olucaz S1 deyiz.
    Yazarsan─▒z memnun olurum.
    -/+ b├Âlgesine h├╝kmetmeye geliyoruz
  • ├ť├žok birlikleri olarak server1 deyiz . Yazarsan─▒z sevinirim b├Âlge g├╝ney bat─▒(-/-)
  • Merhaba say─▒n moderat├Âr server a├ž─▒klamalar─▒ sayfas─▒na s29 uzant─▒s─▒ ne zaman eklenecek malum birlik a├ž─▒klamalar─▒na g├Âre servere gelecek ekipler hamlelerini ona g├Âre yapacak
    • Merhaba,

Konu ba┼čl─▒─č─▒n─▒ Almanya a├ž─▒yor. Bizlerde beklemedeyiz.
    • D├Ân├╝┼č i├žin te┼čekk├╝rler
  • samimi ve adil bir moderat├Âr de─čilsiniz
    • Peki sizin i├žin nas─▒l daha adil ve samimi olabilirim ?
    • sebepsiz yere forum hesab─▒m─▒ dondurdunuz sordu─čunuz y─▒lba┼č─▒ sorusunu googleden kopya ├žekerek yapmam heralde zor geldi say─▒ dizisi sorusunu googleden yapt─▒m u─čra┼čmama─▒ gerektirecek bir ┼čey yoktu ve siz hesab─▒m─▒ durdurdunuz karde┼čim farkl─▒ pc den oyun oynuyor onunla beni ortak forum hesab─▒ gibi g├Ârd├╝n├╝z isterseniz size pc lerin resimlerini hatta videolar─▒n─▒ atay─▒m ama siz hakk─▒m─▒ gasp ettiniz y─▒lba┼č─▒ sorular─▒ndan 2. soruya cevap verebildim mi hay─▒r ├ž├╝nki bilmiyordum 3. soruyu ise ├žok net ┼čekilde biliyorum ├ž├╝nki o soruyu k├╝├ž├╝kl├╝─č├╝m├╝zde ├žift├ži kurt kuzu saman ┼čeklinde sorard─▒k siz karakterleri de─či┼čtirdiniz sorunun cevab─▒n─▒ da biliyorum ├Âd├╝l almak umrumda de─čildi ama siz hakk─▒m─▒ gasp ettiniz adaletli olmad─▒─č─▒n─▒z gibi hakk─▒ma da girdniz ┼×─░MD─░ S─░Z ZARARDASINIZ BEN KARDAYIM EN AZINDAN K─░MSEN─░N HAKKINA G─░RMED─░M S─░Z─░N G─░B─░
    • Merhaba,

├ľncelikle yar─▒┼čma ile ilgili bir i┼člem yapmad─▒k. Sorulara do─čru cevap verenler aras─▒ndan kura ile kazanan─▒ belirledik. Ayn─▒ zaman diliminde hesaplara giri┼č tespit etmi┼čtik. Ger├žekten bahsetti─činiz gibi bir durum varsa hesaplar─▒n─▒z─▒ tekrar inceleyebilirim.
    • size evdeki pc fotolar─▒n─▒da atabilirim amaolan benim eme─čime oldu karde┼čime de hesab─▒n─▒ sildirttm
    • Karde┼činizin kullan─▒c─▒ ad─▒ nedir ?
  • T3.6 i├žin ├Âneride bulunduk ve forumda olmayan bir├žok arkada┼č─▒m─▒z var. Ne zaman net bir sonu├ž al─▒r─▒z ?
    • Arkada┼člar─▒n─▒z─▒ foruma davet edip fikirlerini belirtmenizi sa─člarsan─▒z sonucunuz a├ž─▒s─▒ndan daha verimli olur. Sonu├ž i├žin net tarih veremiyorum.
    • Peki te┼čekk├╝r ederim.
  • wbb.forum.travian.com/index.phÔÇŽrlar-kitab%C4%B1-savunma/

Merhaba, bu konu i├žin tarihi eski raporlar ge├žerli olacak m─▒?
    • t4.4 versiyon raporlar─▒ dahil olabilecek
  • merhabalar def rekorlar─▒ ─▒le ─▒lg─▒l─▒ konuyu bulamad─▒m
    3x server roma def rekoru nedir yada genel roma def rekoru
  • reis ├╝yelik girerken forbidden hatas─▒ al─▒yorum daha yeni ├╝yelik a├žt─▒m sebebi nedir ?
  • Sen bir hikayesin ama ben hikaye okumay─▒ sevmem
  • Geceleri ge├ž yat─▒p, erkenden uyanmay─▒,
    Uyumayan d├╝┼čman─▒, harap olan surlar─▒,
    Ya─čmalama u─črunda, ge├žip giden y─▒llar─▒,
    Lakin hepsinden fazla , laciverti sevmedim.

Her ay gelen zamlar─▒, zamlanmayan maa┼č─▒,
    Vahas─▒z tarlalar─▒, z─▒rh giymeyen askeri,
    Savunmac─▒y─▒m deyip, paladin basanlar─▒,
    Lakin hepsinden fazla , laciverti sevmedim.
  • vaaay yeni moderat├Âr. severim.
  • Ho┼čgeldiniz modum :)

tg_TL-DQ4_970x250_181126.jpg