Dark Blue Super Moderator TR

• Male
  • Member since Aug 14th 2019
Profile Hits
1,454
  • Dostum 5x rekor dediğiniz roma ordusundan daha iyisi vardı diye hatırlıyorum..
    • Rekorun geçerli olması için incelenmek üzere bize bildirilmesi gerekmektedir.
    • Dostum teldeyim foruma atılmıştır elbet ama telefondan atamıyorum foruma
    • Bizlere özel mesaj yolu ile bildirmeniz gerekmektedir. Müsait olunca yollayabilirsiniz.
  • kahramanımın maceraları 5 saat gidiş 5 saat dönüş 10 saat sürüyor lütfen düzelsinler şunu artık izmir ankara seferi 8 saat zaten neyin kafası bu anlamadım moderatör bey gerçekçilik de bu kadar abartılmazki İSTANBULU YENİDEN FETHETMİYORUZ Kİ
    • Merhaba,

Kahramanınızın bulunduğu köye uzak kahraman kışlası kurmuş olmalısınız. Onu yıktığınız taktirde sorun düzelecektir.
    • KAHRAMAN KIŞLASINI MERKEZDEN BAŞKA YERE KURMAYALIM YANİ DOĞRU ANLADIM DİMİ SAYIN MODERATÖRÜM
    • Tabiki öyle değil vahanızı aldıktan sonra yıkabilirsiniz.
    • TEŞEKÜRLER MODERATÖRÜM İNŞALLAH DÜZELİR :(
  • wbb.forum.travian.com/index.ph…ostID=7977098#post7977159
    bu sayfaya bakarsanız hanedan birliklerinde anahtar adlı oyuncu gereksiz diye bana hakaret ediyor gereginin yapılmasını istiyorum arkadaşa dair bir hakaretim olmadıgı halde
  • s6 (-/-) Bölgesi BEYLER Birliği
  • selamun aleykum s6 da kuzey doğu artı artı bölgesine ANKA birliğini eklermisin
  • Açılcakmı 13:00 da daha net bilgi verirmisiniz
  • Bölgemizi değiştiriyoruz -/-de başlıyacaz düZeltirsen sevinirim
  • Gerekli olan bölgelere ismimizi yazmanizi,forum engellemelerini kaldirmanizi ve bir özür bekliyoruz
    • Forum kuralları gereği bir hesabınız olabilir. Forum kurallarını ihlal ettiğiniz için hesabınız kapatıldı.
    • Bolgeleri tekrar yazin adil olun.
      AKINCILAR,ANADOLU birlikleri (-,-)
  • ANADOLU birlikleri olarak TURAN birligine tam destege geliyoruz -/- Ekleyelim kardesim
  • AKINCILAR'lar olarak s6 da eksi ekside olacagiz
    TURAN birliği ile ittifak içindeyiz yazarmisiniz bölgeler kismina
  • TURAN birliği olarak (-,-) olacağız S1 de not düşebilirmisin bölgelere
    • S1 Açılmayacak isterseniz S6 için düşebilirim.
  • herkes server a hazır çok kişi soruyor kimse cevaplamıyor yeni server ne zaman açılacak. eskiden kolayca haberimiz olurdu bir yerde yayınlanır ön kayıt falan hazırlık yapardı insanlar parasını altınını ortağını hazırlardı server açılacak diye. şimdi sanki büyük bir sır gibi. herkes soruyor herkes sağda solda arıyor öğrenmeye çalışıyor ama bulamıyor. bir oyun oynatacaksınız sonuçta bu ticari ve sosyal bir şirket ama satacağı malı gizliyor kimse bulamıyor. en azında 1 hafta kala insanların görebilecekleri bir yerde travian ana sayfada kayıt sayfasında veya oynana server lara mesajlı bilgi notu şeklinde bir kenarına verebiliriniz bilgiyi. lütfen bu konuya bir çare bulun. 1 ay önceden ilan edin demiyorum ama 1 hafta kala en azından girdiğimiz her yerde görebilelim.
    forum un başında travian ana sayfada veya oyuna devam eden yun dünyalarında kısa bir bilgi notu olsun görmek isteyenin görebileceği.
    ben bu oyunu 10 seneden fazla oynuyorum ben bulamıyor bilemiyorsam yeni oynayanlar yada oynayacaklar nerden bilecek bulacak.
    bu konu bence hem bizim açımızdan hemde oyunun sahipleri açısından çok önemli
  • Birlik ismini yalnis yazmissiniz bölge yerine kontrol ederseniz memnun olurum
  • NATO birliği olarak -/+ bölgesinde olucaz S1 deyiz.
    Yazarsanız memnun olurum.
    -/+ bölgesine hükmetmeye geliyoruz
  • Üçok birlikleri olarak server1 deyiz . Yazarsanız sevinirim bölge güney batı(-/-)
  • Merhaba sayın moderatör server açıklamaları sayfasına s29 uzantısı ne zaman eklenecek malum birlik açıklamalarına göre servere gelecek ekipler hamlelerini ona göre yapacak
    • Merhaba,

Konu başlığını Almanya açıyor. Bizlerde beklemedeyiz.
    • Dönüş için teşekkürler
  • samimi ve adil bir moderatör değilsiniz
    • Peki sizin için nasıl daha adil ve samimi olabilirim ?
    • sebepsiz yere forum hesabımı dondurdunuz sorduğunuz yılbaşı sorusunu googleden kopya çekerek yapmam heralde zor geldi sayı dizisi sorusunu googleden yaptım uğraşmamaı gerektirecek bir şey yoktu ve siz hesabımı durdurdunuz kardeşim farklı pc den oyun oynuyor onunla beni ortak forum hesabı gibi gördünüz isterseniz size pc lerin resimlerini hatta videolarını atayım ama siz hakkımı gasp ettiniz yılbaşı sorularından 2. soruya cevap verebildim mi hayır çünki bilmiyordum 3. soruyu ise çok net şekilde biliyorum çünki o soruyu küçüklüğümüzde çiftçi kurt kuzu saman şeklinde sorardık siz karakterleri değiştirdiniz sorunun cevabını da biliyorum ödül almak umrumda değildi ama siz hakkımı gasp ettiniz adaletli olmadığınız gibi hakkıma da girdniz ŞİMDİ SİZ ZARARDASINIZ BEN KARDAYIM EN AZINDAN KİMSENİN HAKKINA GİRMEDİM SİZİN GİBİ
    • Merhaba,

Öncelikle yarışma ile ilgili bir işlem yapmadık. Sorulara doğru cevap verenler arasından kura ile kazananı belirledik. Aynı zaman diliminde hesaplara giriş tespit etmiştik. Gerçekten bahsettiğiniz gibi bir durum varsa hesaplarınızı tekrar inceleyebilirim.
    • size evdeki pc fotolarınıda atabilirim amaolan benim emeğime oldu kardeşime de hesabını sildirttm
    • Kardeşinizin kullanıcı adı nedir ?
  • T3.6 için öneride bulunduk ve forumda olmayan birçok arkadaşımız var. Ne zaman net bir sonuç alırız ?
    • Arkadaşlarınızı foruma davet edip fikirlerini belirtmenizi sağlarsanız sonucunuz açısından daha verimli olur. Sonuç için net tarih veremiyorum.
    • Peki teşekkür ederim.
  • wbb.forum.travian.com/index.ph…rlar-kitab%C4%B1-savunma/

Merhaba, bu konu için tarihi eski raporlar geçerli olacak mı?
    • t4.4 versiyon raporları dahil olabilecek
  • merhabalar def rekorları ıle ılgılı konuyu bulamadım
    3x server roma def rekoru nedir yada genel roma def rekoru
  • reis üyelik girerken forbidden hatası alıyorum daha yeni üyelik açtım sebebi nedir ?
  • Sen bir hikayesin ama ben hikaye okumayı sevmem
  • Geceleri geç yatıp, erkenden uyanmayı,
    Uyumayan düşmanı, harap olan surları,
    Yağmalama uğrunda, geçip giden yılları,
    Lakin hepsinden fazla , laciverti sevmedim.

Her ay gelen zamları, zamlanmayan maaşı,
    Vahasız tarlaları, zırh giymeyen askeri,
    Savunmacıyım deyip, paladin basanları,
    Lakin hepsinden fazla , laciverti sevmedim.
  • vaaay yeni moderatör. severim.
  • Hoşgeldiniz modum :)