Mary Poppins Community Manager

• Member since Nov 20th 2019
Profile Hits
701
🔥 New user interface & tribe specific buildings survey 🔥
The answers can be submitted until February 21, 2020 10:00 GMT+1.
The survey results will form a foundation for our future work on the needed adjustments based on your wishes and suggestions.
➡️ TO THE SURVEY ⬅️

• Szia miért nem bannolod kesobot? Egyfolytában sérteget mindenkit. Ami itt megy az már türhetetlen és dühítő.
  • Szia nem lehetne mégis olyat csinálni hogy támogatást kűldeni más játékosoknak? Mármint akik nincsenek egy klánban veled??
  • Szia!
    Szeretném elkérni az 50 aranyat, amit inspiráció kategóriában a 3. helyemèrt kaptam.
    Üdv: Drizzt
    Hu X3: all4one
  • Szia ha jól viselkedek akkor az idei évben indulhatok a Legenda címért?::D Mert el szeretném verni Kesobot.:D
  • Szia
    Nagyon csúnya ez az új kinézet nem lehet valahogy ki kapcsolni vagy át állítani ?
  • Szia

Itt vagyok a Hógolyócsatás nyereményért. Nem figyeltem eddig ;)
    M13: 200 arany:

Toroskáposzta (HU3)
  • Szia! Mikor indul új Normàl szerver?
    • Még nem kaptunk róla információt. Amint megvan a dátum, a Calenderben és itt a fórumon a szerver információknál is közzé lesz téve.
  • Szia. Itt vagyok a TS4-szerverről a hógolyó csatában nyert K6-os találatért (50 arany). Köszi szépen, szép napot! :)
  • Szia Speciál ha a s4re gondolsz, hogy nem tudok viselkedni akkor közlöm többen vagyunk az accba.Amúgyis csak én fel felnézek mert a Parkinzon korom miatt se energiám se kedvem nincsen játszani.És egyébként se akartam indulni a címekért mivel nem érdemelném meg egyiket se mivel nem nyújtottam kimagaslót 2019ben a betegségem miatt.
    • Szia!
      Nem indult kategória a legtöbb sértő/patkányozó/zaklató levélért kiküldött címért, mert sérti a szabályzat 6. pontját.
      Mindketten tudjuk,hogy ez rendszeres a részedről egész évben és sokakat megbántasz ezzel a viselkedéssel.
      Ha 2020-ban nem érkezik Rád több panasz, akkor semmi akadálya annak, hogy jövőre indulj valamelyik címért.
      Addig is kitartást kívánok a betegséggel való együttéléshez.
    • Azt sértegettem akik megérdemelték.Sajnos a provokálás még nem szabály ellenes dolog de szerintem téged is roppant mód zavarna. Érdekes a csubikázás is sértegetés rendszeresen becézgetnek itt a fórumon és a játékban is csak hát ők nem kaptak büntit. Amúgy bármennyire is én vagyok a rosszkisfiú soha nem én kezdem . Szóval tudod érzékeny vagyok rá ha piszkálnak.
  • Szia,

Az lenne a kérdés, hogy az oázisok támadását nem lehetne engedélyezni a tűzszünet alatt? Így megmarad a tűzszünet, de azért lehet valamit kezdeni a játékkal is.

Köszönöm előre,
    Zoli
    • A jegyedet már megválaszoltam ezzel kapcsolatban. :)