Mary Poppins Community Manager HU

• Member since Nov 20th 2019
Profile Hits
1,446

The blacksmith once again looked at the parchment a visitor had just given him.
There was nothing particularly unusual about this order – to decorate armor and a weapon with an emblem... ⚔️ #ShadowEmpires

Curious to know more? ➡️ Follow the story!⬅️

• Üdvözletem

A 2020. július 14-én induló szerverrel kapcsolatos kérdéseket, milyen felületen lehetne feltenni?
    Érdekelne, hogy például az a funkció továbbra is bent marad-e amelyben a foglalt falu megmarad-e az eredeti népnél, vagy átvált a foglaló törzsére?

Köszönettel Midoryco
    • Szia!
      Az adott szerverkiíráshoz nyugodtan adj hozzá egy választ, így tudjuk melyik szerverről kérdezel pontosan és azok is látják, akiket esetlen szintén érdekel a kérdés.
  • Üdvözletem

A 2020. Május 21.-én lezárult nyereményjáték nyereményéért jelentkezem.
    Nyereményem: Kaland

Accnév: Honor
    Szerver. Hu4

Szép estét Mary Poppins

Confutius
  • Üdvözletem

A nyereményjáték miatt hogy tudok csevegést indítani ?
  • Tiszteletem!

Tudom, hogy nem kell több levelet írni MH-nak nem is tettem, de úgy gondolom, hogy 52 óra várakozás után, írhatok ide is a problémámmal!
    S1 szeróról van szó!
    Betáraztam a kaszárnyát és eltűnt kb 1 napi betárazás, ezt onnan tudom hogy megegyezően táraztam az istállóval és másnapra volt közte 26 óra különbözet. Erre a problémámra szeretnék valami orvosságot!
    Mellesleg mióta lehet farmolni MH-t? Mivel látom hogy van rajta egy csomó farmjelentés...
    • Nem minden esetben zárolják az MH accot és nyugodtan lehet farmolni, ha nem.
      A másik problémával kapcsolatban mindenképpen egy jegyet kell nyitnod, amit a legegyszerűbben úgy érhetsz el, ha elkezdesz levelet írni az adminnak a játékon belül.
  • Üdvözletem!
    Ne haragudj, hogy itt kérdezek butaságot, de azt szeretném tudni, hogy ezt a fórumos profilt hogy lehet törölni? Sehol sem találok erre vonatkozó lehetőséget sajnos. Tudnál esetleg segíteni?
    Válaszod előre is köszönöm!
    • Szia!
      A fórumos accountot nem tudod törölni, viszont ha szeretnéd, akkor elindítjuk Neked a törlést.
      Fontos, hogy a hozzászólásaid nem fognak eltűnni, viszont "Vendég"-ként fogsz szerepelni.
    • Köszönöm a választ. Igen, szeretném kérni a törlését.
      Nagyon szépen köszönöm. Legyen szép napod!
    • Üzenetben leírtam a teendőket.
  • Szia!
    Érdeklődnék a mai hős funkció újításokkal kapcsolatban, hogy csak a mától induló szervereken lesz érvényes, vagy minden szerver frissül? (pl a hu1?)

Üdv, Númenor
    • Szia!
      Ott van ez is:
      "2020. június 1-jétől az összes új induló játékvilág alapértelmezetten a következő funkciókkal rendelkezik"
  • Szia,

Szeretném Én is beváltani a nyereményemet:
    Omi A1: 200 arany
    Szerver: HU2
    Legatus Crassus

Előre is köszönöm, Omi
  • Szia!
    Én is érdeklődnék az arany felöl. 100 aranyat nyertem. Kérdés, mikor aktiválódik. Előre is köszönöm!
    Üdv
    Blizus
  • Szia.

Szeretném elkérni a 300 aranyat ami nyertem O2 tippel:

Hankike16 O2: 300 arany

HU1 Roger & Hank

Köszönöm előre is.

Üdv, Hank
  • Szia!
    Egy kérdésem lenne. Nemzetközi(com) szerverekről az arany átvihető TT szerverekre?
    Előre is köszi!
  • ​Kedves Mary Poppins,

Nekem egy olyan jellegű kérdésem lenne, hogy fórumon miért nem tudjuk használni mi is azt, ahogy egy com-os fórumon megjelenik a szerver vége? Szerintem sokkal jobban néz ki, sokkal informatívabb is. Esetleg ha a fordítás a probléma, abban nagyon szívesen segítenék(Most láttam a nemrég végetért szervernél, hogy mi még a régi verziójú szöveget használjuk). Köszi előre is! :)
    • wbb.forum.travian.com/index.ph…february-2019-april-2019/ Csak hogy egy példát is hozzak, mire gondolok.
    • Köszönöm a felvetést. Ez a com-os valóban jobban néz ki. Megkérdezem, hogy használhatjuk-e mi is ezt a kinézetet. :)
    • Rendben, köszi! Érdekel a fejlemény, szóval ha kapsz valami infót róla, esetleg szólsz nekem? :D Csak mert szerintem tök jól néz ki.
    • A fejleményről mindenkit értesíteni fogok :) Addig is a türelmed kérem.
    • Kedves Mary Poppins,
      Még mindig nincs semmi hír ezzel kapcsolatban?
      Valamint még áprilisban adtam tanácsot ehhez a szálhoz: wbb.forum.travian.com/index.ph…ostID=8075178#post8075178
      Kérdésem, hogy a 10 arany jár ezért, vagy nem? (Azóta elindult hux szerveren használnám fel)
      Köszönöm előre is a válaszokat!
  • Szia. Tudnál segíteni? Regisztráltam a 10x eura még tegnap amig lehetett dde mégsem enged be a játék azt írja nem létező felhasználó
    • Szia! Ha nem történt aktiválás tegnap délutánig, akkor sajnos nem tudsz már kezdeni ott, mert le kellett zárnunk a nagy érdeklődés miatt.
  • Ezt a topikot nem lehetne lelőni? Szégyen, hogy ez engedélyezve van... wbb.forum.travian.com/index.ph…ostID=8042710#post8042710
  • Szia nem lehetne mégis olyat csinálni hogy támogatást kűldeni más játékosoknak? Mármint akik nincsenek egy klánban veled??
  • Szia!
    Szeretném elkérni az 50 aranyat, amit inspiráció kategóriában a 3. helyemèrt kaptam.
    Üdv: Drizzt
    Hu X3: all4one
  • Szia
    Nagyon csúnya ez az új kinézet nem lehet valahogy ki kapcsolni vagy át állítani ?
  • Szia

Itt vagyok a Hógolyócsatás nyereményért. Nem figyeltem eddig ;)
    M13: 200 arany:

Toroskáposzta (HU3)
  • Szia! Mikor indul új Normàl szerver?
    • Még nem kaptunk róla információt. Amint megvan a dátum, a Calenderben és itt a fórumon a szerver információknál is közzé lesz téve.
  • Szia. Itt vagyok a TS4-szerverről a hógolyó csatában nyert K6-os találatért (50 arany). Köszi szépen, szép napot! :)
  • Szia Speciál ha a s4re gondolsz, hogy nem tudok viselkedni akkor közlöm többen vagyunk az accba.Amúgyis csak én fel felnézek mert a Parkinzon korom miatt se energiám se kedvem nincsen játszani.És egyébként se akartam indulni a címekért mivel nem érdemelném meg egyiket se mivel nem nyújtottam kimagaslót 2019ben a betegségem miatt.
    • Szia!
      Nem indult kategória a legtöbb sértő/patkányozó/zaklató levélért kiküldött címért, mert sérti a szabályzat 6. pontját.
      Mindketten tudjuk,hogy ez rendszeres a részedről egész évben és sokakat megbántasz ezzel a viselkedéssel.
      Ha 2020-ban nem érkezik Rád több panasz, akkor semmi akadálya annak, hogy jövőre indulj valamelyik címért.
      Addig is kitartást kívánok a betegséggel való együttéléshez.
    • Azt sértegettem akik megérdemelték.Sajnos a provokálás még nem szabály ellenes dolog de szerintem téged is roppant mód zavarna. Érdekes a csubikázás is sértegetés rendszeresen becézgetnek itt a fórumon és a játékban is csak hát ők nem kaptak büntit. Amúgy bármennyire is én vagyok a rosszkisfiú soha nem én kezdem . Szóval tudod érzékeny vagyok rá ha piszkálnak.
  • Szia,

Az lenne a kérdés, hogy az oázisok támadását nem lehetne engedélyezni a tűzszünet alatt? Így megmarad a tűzszünet, de azért lehet valamit kezdeni a játékkal is.

Köszönöm előre,
    Zoli
    • A jegyedet már megválaszoltam ezzel kapcsolatban. :)

tg_TL-DQ4_970x250_181126.jpg