AXU5261 Merchant

• Male
  • from Ordu
  • Member since Dec 1st 2019
Profile Hits
297
  • Bu muhabnet uzayacak ve sen konustu─čun kadar olamayacaks─▒n. Bunu biliyordum ama aptal cesaretini g├Ârd├╝─č├╝mde belki bir┼čeyler de─či┼čmi┼č ve y├╝re─činde agz─▒n kadar cesaret dolu olmustur drdim ama malesef hala ayn─▒ seviyedesin.

T├╝m karaktersizli─čine ragmen sana bir tavsiye b├╝y├╝k lokma ye ama b├╝y├╝k laf konusma. ├ç├╝nk├╝ o laflar bir g├╝n gelir seni t─▒rmalar. Ben unutmam hi├žbir ┼čeyi ve hat─▒r bilirim. Millet sana s├Âverken yapmay─▒n ay─▒pt─▒r diyen bana artistlik yap─▒yor ve ka├žak d├Âv├╝┼č├╝yorsun. Bir g├╝n olurda yanl─▒┼čl─▒kla kars─▒mda g├Ârmeyeyim seni ├ž├╝nk├╝ bilerek kar┼č─▒ma ├ž─▒kmayacaks─▒n. ─░┼čte o zaman o g├╝zel y├╝z├╝nden ve aln─▒ndan seni ├Âp├╝p tebrik edece─čim:))
  • Senin cay─▒n─▒ i├žece─čim. Ya─čm─▒rlu havada sana cay nas─▒l i├žilecek ├Â─čretece─čim. Hani ├╝st├╝nr d├Âkerek i├žiyorsun ya. Hani bana ├Â─čret bi ara yan─▒ma gel diyprsun ya i┼čte geleyim dedim. Bak kahve i├žilecek ag─▒z nas─▒l olur onun├Â─čretece─čim. Hadsizlik mevzusuna gelince ben anana s├Âvmedim ama b├╝t├╝n Nar anan─▒n ├╝st├╝nden gecti zaman─▒nda. O zaman anan─▒n sakat oldu─čunu ├Ânemsemedin de ┼čimdi mi anan k─▒ymetli oldu onu merak ettim. Bir ana her zaman k─▒ymetlidir ama onu y├╝celtmek evlad─▒n elinde yada kocan─▒n elindedir. Malesef baban gibi sende anan konus─▒nda s─▒n─▒fta kalm─▒ss─▒n. Sana ahlak dersi verecek de─čilim ama manavgattaysan bir ├žay─▒n─▒ i├žmeye ve analar─▒n kutsall─▒─č─▒ hakk─▒nda seninle h├╝zel bir kon─▒┼čma yapacag─▒m. Kuzenine de selam s├Âyle:))
    • Baydarianc─▒k ├žok konu┼čuyorsun, ya kriz seni vurdu para ile susars─▒n, o zaman iban at bana ├Âyle sus. Yada konu┼čacaksak karakteri olan konu┼čsun dicem ama o zaman sende max 1 c├╝mle kurabilir, karaktersizim diyebilirsin. Zor durumda kalman─▒ istemem yani
    • Cok fazla karakter ve para i┼člerine girme. S├╝laleni sat─▒n al─▒r─▒m. i┼č yeterki para olsun. Karakter jonusunda da fazla kon─▒sma istersen Nardan ba┼člayarak ortal─▒k mal─▒ olan de─čerlilerin RH ve NORTH ile tavan yapt─▒. ┼×imdi sen bo┼č i┼člere girip durma k├╝f├╝r edip akl─▒nca engel att─▒─č─▒n yerde artistli─čini g├Ârelim diyorum. Sen her zaman Manavgata gel ├žay─▒m─▒ kahvemi i├ž diyordun. Bense geleyim sen orada m─▒s─▒n diyorum. ├çay i├žmekten o kadar korkma paran yoksa ben sana ─▒smarlar─▒m. ─░bana gerek yok surat─▒na da nakiti ├žarpar─▒m

Ama g├Âr├╝yorumki her zamanki gibi yine safsata pe┼čindesin. Senle muhatap o┼čanda hata...
    • Hele hele laflara bak. S├╝lalemi sat─▒n al─▒rm─▒┼č. ├çen b├╝y├╝k adam m─▒ oldun. Pardon adam dedim yanl─▒┼č anlama.
      Ordu daki evlerimizden birinin kiras─▒n─▒ bile ├Âdeyemezsin sen. D├╝kkan─▒ m─▒ biliyorsun gel bul. Galerinde hesaplar─▒n fotolar─▒ oldu─ču gibi o gruba ben d├╝kkan─▒n fotolar─▒n─▒ da payla┼č─▒yordum, kahve i├žerken hat─▒rla. ├ç├╝nk├╝ tak─▒ld─▒─č─▒n muhatap oldu─čun en kaliteli insanlar dan biri idik. ┼×imdi git ├ž├Âplere yalan. ├çeni gidi y─▒k─▒k ├ženi
    • Yahu uzatma muhabbeti sen manavgatta m─▒s─▒n de─čil misin onu s├Âyle. Burada adam yada zenginlik kasma heleki karaktere hi├ž girme. ─░nsan en ├žok kendindeki eksikli─či dile getirir. Kim senden bahsetse ├Ânce anandan sonra s├╝laleneen sonra karaktersizli─činden bahsediyor. Sana son mesaj─▒m bu Manavgatta m─▒s─▒n de─čil misin? Bir ├žay─▒n─▒ i├žmeye ugrayacg─▒m. Bir dahaki cevab─▒n sadece bu olsun ...
    • Manavgat tay─▒m gel, gelirken parf├╝m falan s─▒k, y─▒k─▒k insan kokusu beni benden al─▒yor ├Âl├╝yorum
  • Sana ya─čmurlu havada su yok. Sende benim kahvemi, ├žay─▒m─▒ i├žecek a─č─▒zda yok. Yallah, ayr─▒ca bana yazma haddini nereden buldun, terbiyesiz seni.
  • Aksucu─čum Antalyaday─▒m. Manavgattaysan bir ├žay─▒n─▒ i├žmeye geleyim. Seninle g├╝zel g├╝zel sohpet edelim. Varsa tan─▒d─▒─č─▒n g├╝vendi─čin arkada┼člar─▒n onlarla da tan─▒s─▒r─▒z bu arada.
    • Sana ya─čmurlu havada su yok. Sende benim kahvemi, ├žay─▒m─▒ i├žecek a─č─▒zda yok. Yallah, ayr─▒ca bana yazma haddini nereden buldun, terbiyesiz seni.

tg_TL-DQ4_970x250_181126.jpg