Hayalet Philosopher

• Male
  • Member since Dec 11th 2019
  • Last Activity:
  • User profile of Hayalet
Profile Hits
218
  • teşekkürler nezaketiniz için.ben ayaz06 bu hesap abimin.savunmayı kırpmasaydınız daha iyiydi:))valla amacıma ulastım ben:))
    • biz uzun zamandır sizi bekliyoduk :) sıralı saldırı atsaydınız rapor vermezdik. asıl biz teşekkür ederiz. size 06 ekibi diyoruz :D polemiğe girmeden sadece oyun oynadığınız, kötü sözler, kinayeler, iğnelemeler yapmadığınız için. buna çok denk gelmiyoruz.
    • valla oyunda olsa herkes kişiliğini gösteriyo burda.biz 3 kardeş aynı evden oynuyoz bikaçta arkadaş var.ama evdeki muabbeti görsen:)iyi sarıyo oyun.valla baktık çakırdan 15 liyi alamıycaz ondan tasındık.tarlasız merkezle nereye kadar dimi.teşk muabbetin için.bide hangi hesaptı sizinki.ben ayaz06.ceset06 abim.balamir06 kardeşim.birbirimizn hesaplara bakıyoz :)))
    • ben Kaman hesabi dostum :) size de tesekkurler muhabbetiniz icin. istedigin zaman oyundan bir mesaj cak dahasini edelim muhabbetin
    • eyvallah başkan.sende meşhur savunmacılardansın tank çin seddi the fix gibi.birine giderken sizlerede fake gelir savunma yollamayın diye:)))çakıldım savunmaya dönim dedim ama hem savunma hem saldırı basıyom 24 saat.nasıl tahıl kastıysak.ben ferhat memnun oldum.forum şifresi alamadım ondan abimin forumdan yazdım.ayaz 06 hesabındayım.yeni başladım oyuna.eski versiyonda oynuyodum
    • Ben de Melih dostum memnun oldum :) meşhur demeyelim de elimizden geleni yapıyoruz

970x250_5Tribes.png