Gorz Moderator TR

• Member since Jan 10th 2020
Profile Hits
761
  • Merhaba, mail server a├ž─▒ld─▒ktan sonra geliyor, ama forma bak─▒nca bir ka├ž g├╝n ├Ânceden yaz─▒┼čmalar ba┼člam─▒┼č. Nas─▒l daha erken haberdar olabilirim?
  • say─▒n y├Âneticim bak─▒n ┼ču raporsuz dely denilen oyuncu her server bana terbiyesizlik yap─▒p ├žileden ├ž─▒kar─▒yor ben ban yiyorum bu server bari takip├žisi olunda bo┼ču bo┼čuna ben ban yemeyeyim
    • Merhaba bsore;
      Yo─čunlu─čumuzdan ├Ât├╝r├╝ ┼čahsi olarak bir izleme s├Âz konusu olamayac─▒─č─▒n─▒ ├╝z├╝lerek bildirmek istiyorum. D├╝zeltilmesi gerekli g├Ârd├╝─č├╝n├╝z yaz─▒lar─▒, s├Âzl├╝ hakaretleri; sizlerden konuya dahil olmadan ivedili bir ┼čekilde raporlaman─▒z─▒ istiyoruz :) . Anlay─▒┼č─▒n─▒z i├žin te┼čekk├╝rler iyi forumlar.
    • in┼čallah ├Ânerinizi ywrine getirmeye ├žal─▒┼čaca─č─▒m ­čĄú
  • 3x server─▒na ├ľmer ada bakm─▒cak dimi adaletli bir server istiyoruz ?
    • Travian Oyunu "Kural Y├Ânetim Sistemi" ad─▒ alt─▒nda Almanya'da kurulan bir z├╝mre taraf─▒ndan idare edilmektedir. Oyun i├žerisinde eskisi gibi "MH" faaliyetleri birka├ž y─▒ld─▒r bulunmamaktad─▒r. ─░yi forumlar.
    • ─░n┼čallah :)
  • Merhabalar 3x server ne zaman a├ž─▒lcak ve nas─▒l ba┼čvuru yapabiliriz
  • Merhaba. email adresime etkinle┼čtirme kodlar─▒ gelmiyor. 3x te a├žt─▒─č─▒m hesab─▒mdan kalan alt─▒nlarda gelmedi. Defalarca u─čra┼čt─▒ktan sonra forum i├žin etkinle┼čtirme kodu geldi. Bu konuda nereye ba┼čvurabilirim.
  • R├Âportaj yaparken kriteriniz ba┼čar─▒, kaliteli oyuncu ya da rastgele mi yoksa sadece arkada┼člar─▒n─▒z ile mi yap─▒yorsunuz :) g├Ârd├╝─č├╝m kadar─▒yla r├Âportaj yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼či forumlarda bel alt─▒ yorum yapan ve server 1 de multi kullanan ba┼čar─▒s─▒ 0 ( s─▒f─▒r) olan bir arkada┼č :)
    • Forum kullan─▒c─▒lar─▒na duyuruda bulunduk ismi ge├žen herkesi oylamaya sunmaya ├žal─▒┼čt─▒k. Oylama yap─▒ld─▒─č─▒ zaman sizler forumda de─čildiniz san─▒yorum.
  • S2 - + B├ľLGES─░NE BS ( BEST STAR) birlikleri olarak ekip arkada┼člar─▒m─▒zla geliyoruz foruma eklerseniz sevinirm..
    • Birli─činiz eklenmi┼čtir. ─░yi oyunlar dileriz :)
  • S2 +- G├╝neydo─ču b├Âlgesine Nkfree birlikleri olarak s2 oyun d├╝nyas─▒nda zevkli bir oyun oynamak istiyoruz herkeze ba┼čar─▒lar, Nkfree birlikleri ba┼čkanlar─▒ ad─▒na iyi e─členceler dileriz Y├Âr├╝k
    • Birli─činiz eklenmi┼čtir. ─░yi oyunlar dileriz :)
  • server6 ankette neden ├╝├žok aday─▒ emre ├žolako─člu yok ? dalga m─▒ ge├žiliyor
    • Bir yanl─▒┼č anla┼č─▒lma s├Âz konusuydu.
    • Hemen ban geliyor :)
    • Almanya'n─▒n bundan haberi var m─▒?
  • merhaba merhaba, naber
    • Te┼čekk├╝rler sizleri sormal─▒
      :)
  • Ooo Yeni Mod
    3x Konularinda cok Aksiyon cikar hocam
    Iyi ekmek bulursun oralarda :)
    Hayirli olsun iyi ├žal─▒┼čmalar:)
    • Te┼čekk├╝r ederim :)
  • Biraz ge├ž oldu ama , ho┼čgeldin :)
    • Ho┼čbulduk Super Moderat├Âr├╝m :)
  • Aram─▒za ho┼č geldiniz. Ba┼čar─▒lar dilerim :)
    • Te┼čekk├╝r ederim efendim :)
  • Ho┼čgeldiniz say─▒n moderat├Âr├╝m :)
    • Ho┼čbuldum efendim :)
  • Aram─▒za ho┼č geldiniz say─▒n moderat├Âr├╝m, g├Ârevinizde ba┼čar─▒lar dilerim :)
    • Ho┼č buldum :) ├çok te┼čekk├╝r ederim g├╝zel dilekleriniz i├žin say─▒n moderat├Âr├╝m :).

tg_TL-DQ4_970x250_181126.jpg