Professor Moderator

• Member since Apr 22nd 2020
  • Last Activity:
Profile Hits
435
  • 10x Europe -/- B├Âlgesi AZAP birlikleri olarak orda olaca─č─▒z forumda payla┼č─▒r m─▒s─▒n─▒z
  • Di─čer avrupa ├╝lkelerinin birliklerinin hangi b├Âlgeye gelece─či hakk─▒nda nas─▒l bilgi sahibi olabilirim?
  • Merhaba 10x -/+ Avrupa b├Âlgesinde ─░SYAN birlikleri olarak bulunaca─č─▒z.
  • Merhaba. email adresime etkinle┼čtirme kodlar─▒ gelmiyor. 3x te a├žt─▒─č─▒m hesab─▒mdan kalan alt─▒nlarda gelmedi. Defalarca u─čra┼čt─▒ktan sonra forum i├žin etkinle┼čtirme kodu geldi. Bu konuda nereye ba┼čvurabilirim.
  • Merhabalar

+\+ b├Âlgesine
    DEL─░LER birlikleri olarak
    BULUNACA─×IZ
  • Say─▒n modum
    Kuzeybat─▒da (-/+)
    ARS(ARS─░NL─░LER)birlikleri olarak konumlanaca─č─▒z
  • Sn modum

KUZEYBATI da(-/+)

TR(T├ťRK─░YE) birlikleri olarak konumlanaca─č─▒z
  • Say─▒n modarat├Âr ,
    G├ťNEYBATI B├ľLGES─░ (-/-) ├ç.A.Y(─░stanbul) Birlikleri bu b├Âlgede konumlanacakt─▒r.
  • bilader orda dallama yaz─▒ yazm─▒┼č bi d├╝nya holigan onun yaz─▒lar─▒n─▒ silmiyorsun kalk─▒pta benim yaz─▒lar─▒m─▒ siliyorsun r├╝┼čvetmi al─▒yorsun bunu bana bir a├ž─▒klarm─▒s─▒n ? adam bana iftira att─▒ ona cevap verdim kendisi kalk─▒p ispatlay─▒n etek giyce─čini s├Âyledi bende ispatlad─▒m onu s├Âyledim sende kalk─▒p ben ne kadar yorum yazd─▒ysam hepsini sildin adam ol ilk ├Ânce ondan sonra yetki al hakk─▒yla kullanam─▒yorsan b─▒rak yetkiyi ba┼čkas─▒na versinler ADALETL─░ OL R├ť┼×VET├ç─░ SEN─░
  • bilader orda dallama yaz─▒ yazm─▒┼č bi d├╝nya holigan onun yaz─▒lar─▒n─▒ silmiyorsun kalk─▒pta benim yaz─▒lar─▒m─▒ siliyorsun r├╝┼čvetmi al─▒yorsun bunu bana bir a├ž─▒klarm─▒s─▒n ? adam bana iftira att─▒ ona cevap verdim kendisi kalk─▒p ispatlay─▒n etek giyce─čini s├Âyledi bende ispatlad─▒m onu s├Âyledim sende kalk─▒p ben ne kadar yorum yazd─▒ysam hepsini sildin adam ol ilk ├Ânce ondan sonra yetki al hakk─▒yla kullanam─▒yorsan b─▒rak yetkiyi ba┼čkas─▒na versinler ADALETL─░ OL R├ť┼×VET├ç─░ SEN─░
  • Hay─▒rl─▒ olsun ba┼čar─▒lar diliyorum.
  • Hay─▒rl─▒ Olsun :) Ho┼čgeldiniz
    • Te┼čekk├╝rler, ho┼čbuldum modum.
  • G├Ârevinizde ba┼čar─▒lar dilerim say─▒n moderat├Âr├╝m. :)
    • Te┼čekk├╝rler say─▒n s├╝per moderat├Âr├╝m.
  • Ho┼čgeldiniz efendim :)

970x250_5Tribes.png