Professor Moderator

• Member since Apr 22nd 2020
  • Last Activity:
  • User profile of RUZGAR46
Profile Hits
195
  • 10x Europe -/- Bölgesi AZAP birlikleri olarak orda olacağız forumda paylaşır mısınız
  • Diğer avrupa ülkelerinin birliklerinin hangi bölgeye geleceği hakkında nasıl bilgi sahibi olabilirim?
  • Merhaba 10x -/+ Avrupa bölgesinde İSYAN birlikleri olarak bulunacağız.
  • Merhaba. email adresime etkinleştirme kodları gelmiyor. 3x te açtığım hesabımdan kalan altınlarda gelmedi. Defalarca uğraştıktan sonra forum için etkinleştirme kodu geldi. Bu konuda nereye başvurabilirim.
  • Merhabalar

+\+ bölgesine
    DELİLER birlikleri olarak
    BULUNACAĞIZ
  • Sayın modum
    Kuzeybatıda (-/+)
    ARS(ARSİNLİLER)birlikleri olarak konumlanacağız
  • Sn modum

KUZEYBATI da(-/+)

TR(TÜRKİYE) birlikleri olarak konumlanacağız
  • Sayın modaratör ,
    GÜNEYBATI BÖLGESİ (-/-) Ç.A.Y(İstanbul) Birlikleri bu bölgede konumlanacaktır.
  • bilader orda dallama yazı yazmış bi dünya holigan onun yazılarını silmiyorsun kalkıpta benim yazılarımı siliyorsun rüşvetmi alıyorsun bunu bana bir açıklarmısın ? adam bana iftira attı ona cevap verdim kendisi kalkıp ispatlayın etek giyceğini söyledi bende ispatladım onu söyledim sende kalkıp ben ne kadar yorum yazdıysam hepsini sildin adam ol ilk önce ondan sonra yetki al hakkıyla kullanamıyorsan bırak yetkiyi başkasına versinler ADALETLİ OL RÜŞVETÇİ SENİ
  • bilader orda dallama yazı yazmış bi dünya holigan onun yazılarını silmiyorsun kalkıpta benim yazılarımı siliyorsun rüşvetmi alıyorsun bunu bana bir açıklarmısın ? adam bana iftira attı ona cevap verdim kendisi kalkıp ispatlayın etek giyceğini söyledi bende ispatladım onu söyledim sende kalkıp ben ne kadar yorum yazdıysam hepsini sildin adam ol ilk önce ondan sonra yetki al hakkıyla kullanamıyorsan bırak yetkiyi başkasına versinler ADALETLİ OL RÜŞVETÇİ SENİ
  • Hayırlı olsun başarılar diliyorum.
  • Hayırlı Olsun :) Hoşgeldiniz
  • Görevinizde başarılar dilerim sayın moderatörüm. :)
    • Teşekkürler sayın süper moderatörüm.
  • Hoşgeldiniz efendim :)