Aureus Ambassador

• Male
  • 60
  • from Sandomierz
  • Member since Jan 27th 2010
  • Last Activity:
  • Forum
Profile Hits
2,386
  • Sto lat, sto lat niech żyje żyje nam
    • dzięki Kosinku buziaki
  • Dzięki wielkie
  • Pozdro ze stalówki
  • 100 lat i duzo zdrówka !!! :D
  • Ja też ...po eliminacjach. Powiem na teraz tyle. Bolą mnie te spiny. Boli mnie to że o tej durnej gierce wiem wszystko a mimo to przyjmuję zwierzchnictwo innych celem osiągnięcia sukcesu. I boli mnie brak dogadania się , bo pewni ludzie marzą tylko o koronie
    • Mnie wystarczyły ME gdzie byłem i jako dowódca jednego z sojuszy konkretnie PE-14 Omega i gdzie byłem też jednym z dowódców z eliminacji do ME tworzących polską ekipę
      Powiedziałem sobie że nigdy więcej w żadnych radach
      Wiesz co jest najlepsze to że ludzie przychodzą grać potem olewają serwer dowódców i mają pretensje o wszystko i do wszystkich
      To jest w tym najgorsze
  • Fakt. Racja. i jednocześnie przekłamanie. Ten rok pamiętam doskonale, bo wtedy zwariowałem i na eliminacjach zatrudniłem Justynę Burzę jako KD . ZAPIEPRZYLI NAM CUDAKA, DRUGIEGO ZBURZYLI.
    Ale to postawienie cudaka raczej trudno określać mianem sukcesu. Z całym szacunkiem dla Jurka Morokha, dla Rudolfiny i Seveno.
    • Ja też nigdy nie twierdziłem że TP samo wygrało czym bardzo chwaliła się Rudolfina nawet ostro na forum kiedyś się o to poprztykaliśmy
      Jak było na serwerze nie wiem gdyż wtedy miałem przerwę od travki
  • kiedy to ma wygrane M.Ś.???
    • O ile pamiętam to TP postawiło cudaka w 2014 roku jeśli się mylę to mnie popraw
  • Hola
  • Chciałbym przeprosić Was wszystkich za swoje chamskie odzywki i trolling, musicie mnie zrozumieć miałem zawsze ciężkie życie tak na travianie jak w życiu osobistym. Tak odreagowuję więc swoją niemoc, wpierw byłem tylko farmą, każdy mnie bił i grabił :( każda pałka była zabijana zanim przeszła pierwszy poziom szkolenia, odbijaną miałem każdą założoną wioskę. Nigdy nie nmiałem przyjaciół więc starałem się zyskać przyjaźń i kupowałem Neonowi i adammossowi ZM aż mnie w końcu polubili i zaczęli lajkować. Reszcie z Was też mogę kupować ZM i oddawać wszystkie surowce przez cały server, tylko proszę już mnie tak nie farmcie i przestańcie bić :((( Wasza uniżona Farma
    • the above text is written by the person who impersonates my login
  • cze pedale:0
    • No popatrz nie wiedziałem że tak masz na imię
  • Jak Ci nie przeszkadza to możesz wzróść Hunów – sprawdzimy dwie nacje a jak nie to weź Egipt i możemy po-sitować sobie. Oczywiście jak zamierzasz tu trochę pograć.
  • Mam Egipcjan na +/+
  • Ja też gdyż nie wysłali danych na maila. Będziesz zakładała Egipt czy Hunów po otrzymaniu danych ?
  • Właśnie dostałem klucz. Założę Egipcjan.
  • Też myślałem o Egipcjanach. Jakbyś dostał klucz to mogę założyć Hunów (jak dostane klucz) wtedy sprawdziłoby się obie nacje. Jak coś to daj znać.
  • Cześć. Dostałeś klucz do Beta ? a jak tak to, czym grasz ? Napisałem o klucz może mi dadzą. Podaj nacje. Jakbyś chciał to możemy zagrać we dwoje – 2dwa konta.
    • Jeszcze nie dostałem zastanawiam się nad nacją kusi mnie zagrać Egipcjanami być może będzie to dobra nacja deff
    • Hej dostałem klucz ale nie mogę się zarejestrować