Lady G(zupa) Beginner

 • Female
 • Used to be called Lady G
 • Member since Mar 8th 2010
Posts
40
Likes Received
42
Points
212
Profile Hits
189
 • Co by nie mówić , to nie wiedzieć jak to się stało :) , ale raczej wygramy ten serwer. A jeśli nawet nie , to z całokształtu , wstydu nie będzie. Po co nam ktoś , kto jak Aleksander "umrze " i imperium się rozleci. Ostatnio grałem z fajną ekipą. To Rada , czyli szefowie odłamów decydowali co się stanie. Ktoś olał lecieć na akcję , to szef odłamu nie mógł mu wybaczyć i przejść do porządku dziennego jeśli Rada zdecydowała inaczej.
  Każdy ma swoich "ulubieńców" i wrogów. Bez wątpienia większość zarzutów do " gwiazd " jest trafiona . Każdy doświadczył na tym serwerze chamstwa ,arogancji , fochów , obrażalstwa , żądzy władzy , itp , itd. Przez pryzmat tego wybór jednego kandydata na dyktatora zepsuje i tak nie najlepszą atmosferę.
  Niech zostanie jak jest . Ktoś niezadowolony ze swoich władz - idzie pod inną banderę . Każdy z potencjalnych kandydatów ma zalety i wady. Jeden jest oazą spokoju i wyrozumiałości , a drugi preferuje skrajną dyscyplinę. Ale w grupie - powiedzmy - dziesięciu radnych wszystko się równoważy. Niech oni ustalą pozostałych współpracowników na szczeblu centralnym i odłamowym , odpowiedzialnych za off , deff , kontrole , massy , itp.
  I to chyba tyle . Uważam , że "Dyktator " nie jest najlepszym pomysłem

  Mariusz

tg_TL-DQ4_970x250_181126.jpg